logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Rokmūzikas leģenda Guntars Mucenieks. 40 gadi uz skatuves koncertfestivāls

Pk 20.09.2024 19:00
VEF kultūras pils

Rokmūzikas taustiņu leģenda Guntars Mucenieks

svin 40 gadus uz skatuves

Ilggadējs latviešu leģendārās rokgrupas "Līvi" dalībnieks, taustiņinstrumentālists komponists un dažādu projektu līdzautors Guntars Mucenieks aicina nosvinēt savu 40 gadu skatuves jubileju koncertfestivālos Brocēnos, Liepājā, Valmierā un Rīgā.

Valmierietis ar Liepājnieka dvēseli, Guntars Mucenieks, savā mūziķa karjerā bijis daudzu Latvijā populāru muzikālo projektu dalībnieks. Kopš 1984. gada aktīvi  darbojies dažādās blūza, roka un kantrī mūzikas grupās kā “Rīts”, “Wiskey Band”, “The Cucumbers”, “Libau” un “Vidzemnieki”, periodiski bijis sesijas mūziķis “Apvedceļš”, “Viktors Tilčiks”, “Crazy Daisy”, “Kokmuižas muzikanti”, “Marko Ojala”, “Māris Blāže” un “Dakota”, piedalījies internacionālos projektos Dānijā un Norvēģijā, kā arī vadījis savu skaņu ierakstu studiju un sadarbojies ar tādiem Latvijā labi zināmiem mūziķiem kā Igo, Elīna Krastiņa, Tomass Kleins, Linita Mediņa, Zintis Žvarts, Ainars Pūpols, Valdis Indrišonoks, Louie Fontaine un repa apvienību “Kreisais Krasts”.

2014. gadā Guntars dibina radošo apvienību “ZVANI”, kurā realizē savus skaņdarbus un darbojas kā komponists, dziedātājs un mūziķis. Šodien Guntars joprojām ir tautā ļoti iemīļotās rokgrupas “Līvi”, kā arī citu muzikālu apvienību “Rudens Vēju Muzikants”, “Felikss Ķiģelis group” un “Espresso”, dalībnieks.

Viņa autorībā un līdzautorībā radītās dziesmas Latvijas radio ēterā skan ikdienu un tieši tās tiks atskaņotas Guntara 40 gadu uz skatuves jubilejas koncertos Brocēnu kultūras namā, Pegaza pagalmā Liepājā, Valmieras estrādē un VEF kultūras pilī Rīgā.

Koncertos varēsiet dzirdēt tādus populārus skaņdarbus kā “Zvani”, “It neko nevienam”, “Zābaku dziesma”, “Ozolam” un “Laika dziesmiņa”.

Jubilejas koncertos kopā ar Guntaru uz skatuves kāps un muzicēs mākslinieka dēls, ģitārists un dziedātājs Henrijs Eduards Mucenieks (Henny), basģitārists Andris Akermanis, ģitārists Mārtiņš Bērtulis, kā arī sitaminstrumentālists Gundars Lintiņš un viņa talantīgais  dēls pianists Elvis Lintiņš, kā arī lieliskie vokāli – Jānis Drēģeris, Uldis Kākulis, Ināra Rubīna, Oļegs Einbergs, Elīna Krastiņa, Ilmārs Vējiņš kā arī sieviešu koris “Laiksne” un kamerkoris “Kaķi”u.c.

Koncertos viesosies Guntara draugi un mūzikas kolēģi - grupa “Līvi”, apvienības “Rudens Vēju Muzikants”, “The Cucumbers” ar Jāni Drēģeri, “Apvedceļš”, kā arī mūziķi Tomass Kleins, Zintis Žvarts, Egils Mežs un Ainars Pūpols.

 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Rokmūzikas leģenda Guntars Mucenieks. 40 gadi uz skatuves koncertfestivāls Pk 20.09.2024 19:00 VEF kultūras pils 20.00 - 25.00
Pasākums Rokmūzikas leģenda Guntars Mucenieks. 40 gadi uz skatuves koncertfestivāls
Datums / Laiks Pk 20.09.2024 19:00
Norises vieta VEF kultūras pils
Cena 20.00 - 25.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 11 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
VEF kultūras pils
Ropažu iela 2 Rīga Latvija
Organizators
Saldus Saule BDR
Kuldīgas iela 38 dz.4, Saldus, LV-3801, Saldus nov.,
Vien. Reģ. Nr.: 40008059206
Pasākums Rokmūzikas leģenda Guntars Mucenieks. 40 gadi uz skatuves koncertfestivāls
Datums / Laiks Pk 20.09.2024 19:00
Norises vieta VEF kultūras pils
Cena 20.00 - 25.00
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Apburtā Cariene. Apburtā Cariene. VEF kultūras pils
Pirkt Apburtā Cariene. Apburtā Cariene. VEF kultūras pils
Pirkt Laid Back Laid Back VEF kultūras pils
Pirkt Bankets / Банкет. Komēdija par mīlestību, laulību un citām nepatikšanām Bankets / Банкет. Komēdija par mīlestību, laulību un citām nepatikšanām VEF kultūras pils
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot