logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Par uzņēmumu

Biļešu Serviss
Palīdzam māksliniekiem satikties ar faniem un faniem ar mākslinieku! Piedzīvo pa īstam!

Biļešu Serviss ir viens no vadošajiem biļešu tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kā arī kopā ar Piletilevi.ee (Igaunija) un Bilietai.lt (Lietuva), veido lielāko biļešu izplatīšanas uzņēmumu Baltijā - AS Piletilevi Group, kas pārvalda vairāk nekā 300 tirdzniecības vietas Baltijā.
AS Piletilevi Group strauji paplašinās nostiprinot tirgus pozīcijas arī Rumānijā, Čehijā, Slovākijā un Polijā. Ieguldot lielākās investīcijas uzņēmuma vēsturē, 2024. gada pavasarī AS Piletilevi Group kļuva par līderi biļešu tirdzniecībā Centrāleiropas reģionā.
Jau kopš 2000.gada aktīvi strādājam pie tā, lai nodrošinātu plašāko izklaides piedāvājumu – sākot ar koncertiem un teātra izrādēm, līdz semināriem, sporta notikumiem u.c.

Kā varam sadarboties?
Ilggadējā pieredze biļešu tirdzniecībā ļauj mums nodrošināt pasākumu organizatoriem visaptverošu pakalpojumu klāstu, kas ietver pārdošanas stratēģijas izstrādi, biļešu izgatavošanu un iepriekšpārdošanu, pasākumu mārketingu plašākai auditorijas sasniegšanai, biļešu tirdzniecību pasākuma norises vietā un tam nepieciešamo tehnisko atbalstu, biļešu kontroli, iespēju sekot līdzi biļešu tirdzniecības rezultātiem 24 stundas diennaktī, kā arī caurskatāmu biļešu pārdošanas rezultātu un kontroles atskaišu sistēmu.
 
Kāpēc Biļešu Serviss?

• Ar vienu līgumu biļetes var pārdot visās Baltijas valstīs;
• Pirktspējīga auditorija;
• 67 000 abonenti Izklaides Pastam
• 62 000 sekotāju sociālajos tīklos
• 6 milj. mājaslapas apmeklējumu 2023.gadā

Mūsu klientiem piedāvājam pastāvīgas un ērti pieejamas biļešu tirdzniecības vietas visā Latvijā, atsevišķās “Latvijas pasts” nodaļās, t/c Stockmann, t/c Spice, t/c Sky&More u.c. Tāpat biļetes iespējams iegādāties tiešsaistē.
Detalizētu tirdzniecības vietu sarakstu iespējams atrast šeit.
Lepojamies ar vairākiem grandioziem notikumiem, kas ar mūsu starpniecību nonākuši pie Latvijas publikas, kā, piemēram, mūziķa Ed Sheeran koncertu, kuram pirmo reizi Latvijā izstrādājām personalizēto biļešu sistēmu.
Mēs ne tikai esam nodrošinājuši pieeju biļetēm uz tādu mākslinieku koncertiem kā 50 CENT, Depeche Mode, Elton John, Robbie Williams u.c., bet arī Latvijas mākslinieku grandiozākajiem koncertiem, kā Instrumenti, ansis, Aija Andrejeva, Astro'n'out, 3. Lielais Koncerts un ikgadējiem festivāliem Positivus un Summer Sound.

Tāpat lepojamies arī ar atzinību, kuru esam saņēmuši no nozares pārstāvjiem: 1. vietu E-commerce AWARD 2018 kategorijā “Biļetes”, Latvijas Pasākumu producentu asociācijas apliecinājumu par kvalitatīvu nozares piegādātāju, kas iegūts gan 2018., gan 2019. gadā, kā arī dalību nozares pasākumos – Pasākumu Expo 2018 un Pasākuma forumā 2024.

 

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot