logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Nikolajs Fomenko un viņa draugi. N.Fomenko - A.Gainulins- Z.Altinbaijeva. Gentlmen's Strings un G.Kovalevskis

Ot 09.07.2024 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

9.jūlijā plkst. 19:30 Dzintaru koncertzālē koncertēs populārais teātra un kino aktieris, mūziķis, televīzijas un radio raidījumu vadītājs, leģendārā bītkvarteta “Sekret” dibinātājs un dalībnieks Nikolajs Fomenko un viņa draugi, izcili mākslinieki.

 

Programmā “Fomenko un viņa draugi” piedalīsies unikālais mūziķis, par pasaulē labāko bajānistu atzītais Aidars Gainullins (Vācija), kura spoži priekšnesumi valdzina miljoniem skatītāju; apburoša soprāna īpašniece, operas dīva, kas uzstājas visā pasaulē, Zarīna Altinbajeva (Kazahstāna), kā arī Latvijas skatītāju iecienītais ansamblis Gentlemen's Strings un tā dibinātājs, leģendārais kontrabasists Grigorijs Kovaļevskis.

 

Izcilais stāstnieks, koncerta galvenais varonis Nikolajs Fomenko savā neatkārtojamā manierē stāstīs Buņina, Zoščenko, Leikina, Dovlatova, Šukšina un Žvaņecka stāstus, kā arī izpildīs azartiskus muzikālos priekšnesumus, kas sagatavoti īpaši šim koncertam. Fomenko azartiskā un spožā vijoļspēle sagādās prieku viņa cienītājiem.

 

Klasika, džezs, tango, world music, roks, folkmūzika un etnomūzika – programmā izskanēs ļoti dažādi mūzikas žanri un stili.

 

Bajāna meistara Aidara Gainullina izpildījumā skanēs Eitora Vila – Lobosa, Frančesko Sartori, Astora Pjacollas un Karlosa Gardeļa mūzika. Līdztekus klasikas skaņdarbiem bajānists Aidars Gainullins izpildīs arī leģendāru rokgrupu - Rammstein, Nirvana, The Prodigy, Queen – hītus, paša sacerētus skaņdarbus, tostarp populāro muzikālo tēmu no Ivana Viripajeva filmas “Eiforija”.

 

Zarīna Altinbajeva dziedās ne tikai populāras operu ārijas, tostarp slaveno Karmenas āriju Habaneru no Bizē operas “Karmena”, bet arī kopā ar Aidaru izpildīs Pjacollas, Vila-Lobosa, citu autoru skaņdarbus.

 

Spožais koncerts būs neaizmirstams kultūras notikums visiem, kuri novērtē asprātīgu humoru un kaislīgu, neatkārtojamu pasaules mūzikas zelta fonda dižāko skaņdarbu izpildījumu.

 

***

Nikolajs Fomenko – teātra un kino aktieris, populārā bītkvarteta “Sekret” dibinātājs un dalībnieks, unikāls radio un televīzijas raidījumu vadītājs, populārs motosportists, kas piedalījies daudzos pasaulē prestižos rallijos.

 

Aidars Gainullins, bajāns (Vācija). Pasaules līmeņa bajānists, komponists, uzstājies pasaulē prestižākajās koncertzālēs, tostarp Carnegie Hall (Ņujorka), Berlīnes filharmonijas lielajā zālē, Gaveau zālē (Parīze), Kenedija centrā (Vašingtona), Wigmore zālē (Londona). Mūziķis uzstājies kopā ar izciliem partneriem, tostarp, Stepanu Hauseru, Mireju Matjē, Annu Ņetrebko, Ervīnu Šrotu, u.c.

 

Zarīna Altinbajeva, operdziedātāja, soprāns (Kazahstāna)

Daudzu starptautisku konkursu laureāte. Uzstājusies pasaulē slavenos operteātros, tostarp Pergolesi Opera Theater (Itālija), Astana Opera (Kazahstāna), Paliašvili Gruzijas operas un baleta teātrī (Gruzija), Tokyo Bunka Kaikan (Japāna), Marijas teātrī, Helikon-operā (Krievija), Azerbaidžānas valsts akadēmiskajā operas un baleta teātrī (Azerbaidžāna), u.c. Lielu uzmanību velta estrādes mūzikai. Ierakstījusi disku kopā ar Dimašu (Dimašs Kudaibergens), populāru Kazahstānas popmūziķi, kura balsij ir sešu oktāvu diapazons.

 

Gentlemen's String, Grigorija Kovaļevska izveidots ansamblis, kurā spēlē populāri Latvijas mūziķi un kas īsā laikā iekaroja skatītāju simpātijas, ar lieliem panākumiem koncertējot Latvijā.

 

Grigorijs Kovaļevskis - dzīva mūzikas pasaules leģenda. Viņa partneri uz skatuves bijuši Svjatoslavs Rihters, Miša Maiskis, Mstislavs Rostropovičs, Žeņa Kisins, Mihails Pletņevs un citi izcili mūziķi. 40 savas radošās dzīves gadus Grigorijs Kovaļevskis  veltījis orķestrim “Maskavas virtuozi”, bijis klāt tā tapšanā. Bijis ne tikai šī slavenā kolektīva, kurš uzstājies pasaulē visprestižākajās koncertzālēs, mūziķis, bet arī direktors.

 

 

Vairāk informācijas: http://ict-stars.eu/

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Nikolajs Fomenko un viņa draugi. N.Fomenko - A.Gainulins- Z.Altinbaijeva. Gentlmen's Strings un G.Kovalevskis Ot 09.07.2024 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 20.00 - 60.00
Pasākums Nikolajs Fomenko un viņa draugi. N.Fomenko - A.Gainulins- Z.Altinbaijeva. Gentlmen's Strings un G.Kovalevskis
Datums / Laiks Ot 09.07.2024 19:30
Norises vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cena 20.00 - 60.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta 
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
STARPTAUTISKAIS TALANTU CENTRS
Dzirciema iela 1 -23, Rīga, LV-1083, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40008073996
Pasākums Nikolajs Fomenko un viņa draugi. N.Fomenko - A.Gainulins- Z.Altinbaijeva. Gentlmen's Strings un G.Kovalevskis
Datums / Laiks Ot 09.07.2024 19:30
Norises vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Cena 20.00 - 60.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot