Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

“VAKARA TĒJA” AR MUMIY TROLL TOP RĪGĀ

Akustiskā koncerta “Vakara tēja” ar Mumiy Troll bez simfoniskā orķestra programma top Rīgā. Šobrīd mēģinājumi un gatavošanās jaunajai koncertprogrammai norisinās grupas Instrumenti ierakstu studijā, līdzdarbojoties arī mūziķiem no Latvijas – Shipsea un Gatim Zaķim.

Jau aizvadītā gada nogalē aizsākās aktīva gatavošanās akustiskajai koncertprogrammai “Vakara tēja” ar Mumiy Troll bez simfoniskā orķestra. Grupas Mumiy Troll dalībnieki jau vairākās reizes bijuši Rīgā, lai gatavotu muzikālo skanējumu akustiskai koncertprogrammai. Starplaikā starp grupas koncertiem Amerikā un Austrālijā arī šonedēļ Mumiy Troll dalībnieki ir Rīgā un pavada dienas strādājot Instrumenti ierakstu studijā.

“Daudzo gadu laikā lielākā daļa mūsu koncertprogrammu top tālu prom no mūsu dzīvesvietām – sākot ar Baltiju un beidzot ar Karību salām. Tādejādi varam labāk koncentrēties konkrētam darba uzdevumam, kā arī kādu laiku atslēgties no ikdienas problēmām, kas mums kā ikvienam pieaugušam cilvēkam ir ne mazums,” stāsta Iļja Lagutenko piebilstot, ka “ pēdējo gadu laika interesanta izrādījās sadarbības forma ar Shipsea. Esmu dziedājis krievu valodā vienu no Instrumenti dziesmām, strādājis kopā ar Shipsea pie programmas “Imka”, kas bija veltīta Imanta Kalniņa daiļradei. Mūs vieno dažāda uzstāšanās pieredze, no kuras ideālā gadījumā mēs gribētu radīt vēl nebijušu projektu. Un iespējams “Vakara tēja” būs vēl viens solis ceļā uz to....”.

Koncertprogrammas tapšanā līdzdarbojas arī mūziķi no Latvijas - Gatis Zaķis un Shipsea. “Lai arī Mumiy Troll ir ļoti liela mēroga grupa - tas ir kā liels kuģis plašos ūdeņos, mēs ar Gati Zaķi centīsimies grupas skanējumu izvest iepriekš nepiedzīvotās trajektorijās, upēs ar mazliet citu gaismu. Un, iespējams, arī kuģa sastāvu kādā brīdī uzaicināt izkāpt krastā un doties pastaigā ar kājām – dziesmas interpretējot pavisam nejaušā skanējumā,“ iespaidos dalās Shipsea, uzsverot, ka “ grupas Mumiy Troll daiļradei jau kopš vidusskolas laika bijusi ļoti būtiska loma manā mūzikas izjūtā un izpratnē, kā meklējams ceļš uz aizraujošo, bet pārsteigumiem bagātu, īpatnēju dziesmu. Radīšanas svaigo, negaidīto sķautni – gan mūzikas motīvos, gan tekstu radīšanā esmu neklātienē mācījies no Iļjas Lagutenko, viņš ir viens no maniem skolotājiem šajā ziņā.”

Koncertprogrammā vēl nebijušā akustiskā skanējumā tiks atskaņotas grupas Mumiy Troll labi pazīstami un klausītāju iemīļoti hīti. Grupas Mumiy Troll akustiskais koncerts “Vakara tēja” bez simfoniskā orķestra notiks 16. augustā Dzintaru koncertzālē. Biļetes pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās.