logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgā sākusies 'Randiņi tumsā'

Jaunajā “muzejā tumsā” (Ķengaraga iela 1a, 2. stāvs) aktīvi sākusies darboties “randiņi tumsā”.

Rīgā atklāts jauns 'muzejs tumsā'

Muzeja viesi neredzīga gida pavadībā tumsā varēs iepazīt objektus, izmantojot dažādas maņas – dzirdi, tausti, ožu un garšu. Projekta “Muzejs tumsā” mērķis ir mazināt stereotipus par cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Sākot ar 2021. gada jūliju, Biļešu Serviss piedāvā pilnīgi jaunu pakalpojumu – biļešu apdrošināšanu.

Biļešu apdrošināšana garantē pircējam kompensāciju par biļetes iegādes cenu gadījumā, ja klients nevar apmeklēt pasākumu sava vai ģimenes locekļa pēkšņas saslimšanas, ceļu satiksmes negadījuma vai mājvietai nodarīta bojājuma dēļ tieši pirms pasākuma. Papildus šiem negadījumiem, apdrošināšana darbojas arī COVID-19 saslimšanas gadījumos.

JAKE BUGG UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

Izpārdoti koncerti, prestižas nominācijas, neskaitāmi nr. 1 hiti, pirmo reizi Latvijā, nākamā gada 6. maijā, koncertzālē Palladium uzstāsies angļu mūziķis Jake Bugg. Mākslinieks Rīgā viesosies sava jaunākā albuma “Saturday Night, Sunday Morning” ietvaros, kas pie klausītājiem nonāks š.g. 20. augustā. Biļetes uz Jake Bugg koncertu koncertzālē Palladium iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 25. jūnija, plkst. 11:00.

Skots Bredlijs un Postmodern Jukebox uzstāsies koncertālē Palladium

Nākamā gada 25. martā, koncertzālē Palladium uzstāsies popmūzikas-džeza fenomens Skots Bredlijs ar izcilo mūziķu apvienību “Postmodern Jukebox” koncertturnejas “The Grand Reopening Tour” ietvaros. Skots Bredlijs un “Postmodern Jukebox” ir kļuvuši par pasaules mēroga sensāciju un savu popularitāti ieguvuši transformējot mūsdienu lielākos hitus retro mūzikas stilā.

ANSIS UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Sen gaidītā pašmāju hip-hop mākslinieka anša dzīvā uzstāšanās beidzot tiks sagaidīta 19. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī.

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas. 

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. augustam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 31.10.2021.

“VAKARA TĒJA” AR MUMIY TROLL TOP RĪGĀ

Akustiskā koncerta “Vakara tēja” ar Mumiy Troll bez simfoniskā orķestra programma top Rīgā. Šobrīd mēģinājumi un gatavošanās jaunajai koncertprogrammai norisinās grupas Instrumenti ierakstu studijā, līdzdarbojoties arī mūziķiem no Latvijas – Shipsea un Gatim Zaķim.

Jau aizvadītā gada nogalē aizsākās aktīva gatavošanās akustiskajai koncertprogrammai “Vakara tēja” ar Mumiy Troll bez simfoniskā orķestra. Grupas Mumiy Troll dalībnieki jau vairākās reizes bijuši Rīgā, lai gatavotu muzikālo skanējumu akustiskai koncertprogrammai. Starplaikā starp grupas koncertiem Amerikā un Austrālijā arī šonedēļ Mumiy Troll dalībnieki ir Rīgā un pavada dienas strādājot Instrumenti ierakstu studijā.

“Daudzo gadu laikā lielākā daļa mūsu koncertprogrammu top tālu prom no mūsu dzīvesvietām – sākot ar Baltiju un beidzot ar Karību salām. Tādejādi varam labāk koncentrēties konkrētam darba uzdevumam, kā arī kādu laiku atslēgties no ikdienas problēmām, kas mums kā ikvienam pieaugušam cilvēkam ir ne mazums,” stāsta Iļja Lagutenko piebilstot, ka “ pēdējo gadu laika interesanta izrādījās sadarbības forma ar Shipsea. Esmu dziedājis krievu valodā vienu no Instrumenti dziesmām, strādājis kopā ar Shipsea pie programmas “Imka”, kas bija veltīta Imanta Kalniņa daiļradei. Mūs vieno dažāda uzstāšanās pieredze, no kuras ideālā gadījumā mēs gribētu radīt vēl nebijušu projektu. Un iespējams “Vakara tēja” būs vēl viens solis ceļā uz to....”.

Koncertprogrammas tapšanā līdzdarbojas arī mūziķi no Latvijas - Gatis Zaķis un Shipsea. “Lai arī Mumiy Troll ir ļoti liela mēroga grupa - tas ir kā liels kuģis plašos ūdeņos, mēs ar Gati Zaķi centīsimies grupas skanējumu izvest iepriekš nepiedzīvotās trajektorijās, upēs ar mazliet citu gaismu. Un, iespējams, arī kuģa sastāvu kādā brīdī uzaicināt izkāpt krastā un doties pastaigā ar kājām – dziesmas interpretējot pavisam nejaušā skanējumā,“ iespaidos dalās Shipsea, uzsverot, ka “ grupas Mumiy Troll daiļradei jau kopš vidusskolas laika bijusi ļoti būtiska loma manā mūzikas izjūtā un izpratnē, kā meklējams ceļš uz aizraujošo, bet pārsteigumiem bagātu, īpatnēju dziesmu. Radīšanas svaigo, negaidīto sķautni – gan mūzikas motīvos, gan tekstu radīšanā esmu neklātienē mācījies no Iļjas Lagutenko, viņš ir viens no maniem skolotājiem šajā ziņā.”

Koncertprogrammā vēl nebijušā akustiskā skanējumā tiks atskaņotas grupas Mumiy Troll labi pazīstami un klausītāju iemīļoti hīti. Grupas Mumiy Troll akustiskais koncerts “Vakara tēja” bez simfoniskā orķestra notiks 16. augustā Dzintaru koncertzālē. Biļetes pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās.