logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

The Prodigy, Tove Lo, Mura Masa un citi pievienojas Nick Cave and The Bad Seeds šīs vasaras Positivus festivālāThe Prodigy, Tove Lo, Mura Masa, Lauv, Torres un The Barr Brothers papildina Positivus festivāla programmu, pievienojoties jau izziņotajai mūzikas leģendai Nick Cave and The Bad Seeds. Positivus festivāls šovasar notiks no 20. līdz 22. jūlijam, jau divpadsmito reizi Salacgrīvas Zvejnieku parkā pulcējot lieliskas mūzikas un labas izklaides cienītājus.


Ekstravagantā britu tehno-elektroniķu apvienība The Prodigy pilnas koncertzāles un klubus pulcē jau kopš deviņdesmito gadu beigām, un nekas neliecina, ka viņu enerģija varētu izsīkt. Nesenākais studijas albums The Day Is My Enemy dienasgaismu ieraudzīja 2015. gadā, taču koncertos joprojām skan arī paši lielākie hīti, kas izturējuši laika pārbaudi dekāžu garumā – Voodoo People, Firestarter, kā arī citi reiva zelta laikmeta nozīmīgākie skaņdarbi. The Prodigy uz festivāla galvenās skatuves uzstāsies sestdien.

Zviedru popdziedātāja Tove Lo rada tumšu noskaņu piepildītu mūziku, kas pamudinājis mūzikas kritiķus nodēvēt viņu par skumjāko meiteni Zviedrijā, taču vienlaikus mūziķes meistarīgā kompozīcijas māksla atnesusi gana prestižus apbalvojumus, tostarp par Elijas Goldingas izpildīto dziesmu Love Me Like You Do, kurai Tove Lo ir viena no līdzautorēm. Iekļaujot popmūzikā elektronikas, dance un grunge elementus, Tove Lo rada laikmetīgu un svaigu mūziku ar pamanāmu ritmu un dinamiku.

Gērnsijā dzimušais elektronikas brīnumbērns Mura Masa savos ierakstos spēj notvert mūsdienu pasaules elpu, padarot kosmopolītismu par klātesošu un neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, vienlaikus radot jaunu skaņu telpu ar ikdienas un pat sadzīves skaņām un dažādu kultūru nospiedumiem.

Amerikāņu mūziķis Lauv, viena no pieprasītākajām jaunajām mūzikas zvaigznēm, piedāvā romantisku, viegla ideālisma caurvītu, melanholisku skanējumu, kas rada emocionālu klātesamības sajūtu un ļauj izbaudīt patiesa pozitīvisma caurvītus brīžus.

Amerikāniete Torres savā mūzikā piedāvā elektropopa bītus, gotiski industriālas noskaņas, netveramu krautroka klātbūtni un deviņdesmito gadu tumšo dūmaku, kurā starp visdažādākajiem instrumentiem galvenā loma ir atvēlēta dziedātājas kaislīgajai un uzmanību paģērošajai balsij.

Kanādiešu brāļu izveidotā apvienība The Barr Brothers priecē un uzlādē ar roķīgu, psihedēliskā manierē apdarinātu postfolku, kam papildu šķautnes piešķir visdažādākie autentiskie instrumenti teju no visas pasaules. 

Biļetes uz Positivus festivālu var iegādāties Biļešu Serviss tīklā.  Pieejamas vienas dienas (50 €), divu dienu (69 €) un trīs dienu (79 €) biļetes, kā arī trīs dienu biļetes ar telts vietu (87 €) un VIP biļetes  (250 €). 

Positivus festivāla 2018. biļešu cenas no 5. marta

3 dienu biļete bez telts vietas – € 85
3 biļete ar telts vietu – € 93
2 dienu biļete – € 69
1 dienas biļete – € 50
Biļete ieejai Telšu pilsētiņā – € 10
VIP biļete – € 250