Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

TEREM-KVARTETS - 30 gadi!"
Šī četrotne prot īpašu triku. Absolūti nav svarīgi, patīk tev Čaikovskis crossover-aranžējumā vai nē. Nokļūstot Terem-kvarteta mūzikas spēka laukā koncertā vai mēģinājumā; visu, ko viņi piedāvā caur savām rokām un sirdīm, pieņemsi ar aizkustinājumu, būsi priecīgs itin par visu, turklāt beigās pateicībā nobirdināsi kādu asaru. Subjektivitāte padodas Terema maģijas priekšā, kuru rada dižā spēja baudīt – mūziku, emocijas, esamību".  (Krievija, Pirmais kanāls)

"Tiem, kuri vēl nekad nav tikušies ar šo fantastisko grupu, Terem-kvartets ir spoža, enerģiska instrumentāla folkgrupa, kuras misija sniedzas krietni ārpus parastā priekšstata par folkgrupām". (fRoots)

"Mīlestība, naids, ironija, filozofiskas izjūtas – Terem-kvarteta mūzikā tas viss ir sajaukts ļoti krieviski un ļoti garīgi" (The Independent (Lielbritānija) 

"Krievu ansamblis Terem-kvartets no Sanktpēterburgas ir folkloras, klasikas, pop-šoka un vēlās romantikas patosa sintēze" (Der Spiegel (Vācija)

"Parādot visas savu instrumentu iespējas, izmantojot iedzimto mūzikas izjūtu, šie Mūziķi ar lielo burtu spēlē tā, ka Jūsu acu priekšā paveras zvaigžņotās debesis" (Leidsch Dagblad)

                                                                                                                                    

Terem-kvartets no Sanktpēterburgas ir ansamblis-pirmsācējs, ansamblis-novators un pasaulē pirmais ansamblis-komponists. Terem-kvartets sen kļuva par Sanktpēterburgas un Krievijas simbolu, pildot "sūtņa" lomu starptautiskā mēroga pasākumos, un tieši šī iemesla dēļ ansambli dēvē par "pilsētas vizītkarti", ierindojot to starp Ermitāžu, Marijas teātri, Krievu muzeju. Ar saviem oriģinālajiem aranžējumiem un autoru skaņdarbiem, kas sajūsmina klausītājus dažādās pasaules malās, Terem-kvartets uzspridzināja tradicionālu priekšstatu par mūziku, kas ir domāta tautas instrumentiem, un parādīja tās skanēšanas jaunas šķautnes. Tas ir pirmais kolektīvs, kas lika tautas ansambļu mūzikai skanēt uz filharmoniju skatuvēm, paceļot tās nozīmi neiedomājamos augstumos. Izmantojot tautas muzicēšanas principus – teatralizētu uzstāšanās manieri, kolektīvu radošumu – mūziķi rada kompozīcijas, kas ir tuvas un saprotamas mūsdienu klausītājam.
Kopš savas dzimšanas dienas 1986. gada 26. novembrī mūzikas kolektīvs ar gatavību ķeras pie drosmīgiem eksperimentiem. Sadarbība ar džeza mūziķiem un rokmūziķiem, kopīgie koncerti ar simfoniskajiem orķestriem un folkloras ansambļiem, operas un baleta projekti, uzstāšanās konkursā Eirovīzija-2009 un pat dalība Chanel modes nama Karla Lagerfelda skatē "Paris – Moscow" liecina par nepārtrauktiem radošiem meklējumiem, kurus krievu muzikālais teātris Terem-kvartets turpina arī šodien.
Terem-kvarteta uzstāšanos Vatikānā vēroja 120 tūkstošu liela auditorija, Romas Pāvests Jānis Pāvils II un Māte Terēze, ansamblis uzstājās Venēcijā Svētā Marka laukumā, Sv. Džeimsa pilī Londonā pēc Princa Čārlza ielūguma, Jeruzalemes 3000 gadiem veltītajā pasākumā vecpilsētas vēsturiskajā centrā, Lielā astotnieka (G8) valstu līderu priekšā samita laikā Sanktpēterburgā, Olimpisko spēļu programmā Barselonā (1992), Eirovīzijā (2009), Vankuveras olimpiādē (2010), Maskavas starptautiskajā kinofestivālā (2011), Nāciju teātra atklāšanas programmā (2011), Kazahstānas Neatkarības dienā (2011), Vasaras Olimpiskajās spēlēs Anglijā (2012), Āzijas-Klusā okeāna reģiona parlamentārā foruma programmā (Vladivostoka, 2013), Pasaules futbola čempionāta-2018 prezentācijā Brazīlijā (Riodežaneiro, 2013), Ziemas Olimpisko spēļu programmā Sočos (2014), Pasaules futbola čempionāta-2018 izlozes programmā (2015), vēsturē pirmā Formula 1 Krievijas Grand Prix atklāšanā Sočos (2015).
 Terem-kvartets vairāk kā 60 reizes pārstāvēja Krieviju lielākajos ārzemju un Krievijas festivālos, kā piemēram, WOMAD (piedaloties Pīteram Gebrielam), "Septembra mūzika" Verdi konservatorija Turīnā, Edinburgas festivāls, Jurija Bašmeta un Mstislava Rostropoviča Eiropas festivāls Francijā, Starptautisks mākslas festivāls "Balto nakšu zvaigznes" Sanktpēterburgā, Festivāls Pertā, Austrālijā, Pori džeza festivāls Somijā, Pavasara festivāls Guelph Kanādā, Glatt&Verkehrt festivāls Austrijā, Kremļa Lieldienu festivāls Maskavā un daudzos citos.
 Terem-kvartets sniedza vairāk kā 3000 koncertu vairāk nekā 60 pasaules valstīs, uzstājās uz pasaules lielākajām skatuvēm: Lielā Kremļas pils (Maskava, Krievija), Maskavas Kremlis (Maskava, Krievija), Queen Elizabeth Hall (Londona, Anglija), Zāle "Olimpija" (Parīze, Francija), Šatlē teātris (Parīze, Francija), Alte Oper (Frankfurte, Vācija), Dž. Verdi konservatorija (Turīna, Itālija), Vigado koncertzāle (Budapešta, Ungārija),  Concertgebouw (Amsterdama, Nīderlande), Polijas Nacionālā filharmonija (Varšava, Polija), Operas teātris (Brige, Beļģija), Operas teātris (Bombeja, Indija), Kaufman Hall (Ņujorka, ASV) un daudzviet citur.
Ansambļa repertuārā ir vairāk kā 500 oriģinālas klasiskās un mūsdienu mūzikas kompozīcijas. Kolektīvs organizē Ikgadējo mūzikas turnīru „Terem CROSSOVER”, kuram nav analogu pasaulē, Bērnu tautas dziesmu konkursu Teremok, Vasaras radošās skolas apdāvinātiem bērniem. Savas radošās darbības 30 gadu laikā Terem-kvartets ierakstīja 26 diskus, ansambļa solisti kļuva par vairāku televīzijas un radio pārraižu autoriem un dalībniekiem. Kolektīvs nepārtraukti nodarbojas ar izglītojošo darbu un labdarību. Terem-kvartets ir saņēmis vairākus titulus un apbalvojumus, tajā skaitā valdības līmeņa.
14. aprīlī Rīgas Kongresu namā leģendārais ansamblis Terem-kvartets uzstāsies ar programmu "Pasaules hīti. No klasikas līdz rokam", kurā tiks ietverti dažādu mūzikas virzienu un laikmetu pazīstamākie skaņdarbi Terem-kvarteta oriģinālajā autoru apstrādē.
Komponisti, kuru skaņdarbi ietverti programmā:
P. Čaikovskis, F. Šūberts, Ž. Bizē, Dž. Geršvins, A. Pjacolla, 
H. Bosso, M. Rodrigess, M. Tariverdievs, N. Rota, M. Legrāns,
V. Gavrilins, S. Grappelli, V. Daškevičs.
Kā arī darbi no grupas ABBA, Roxette, Ace of Base repertuāra.

www.terem-quartet.ru