Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Šovs 'Urālu pelmeņi' dodas Eiropas tūrē ar programmu 'Izlase'!

Vismīļākais un populārākais humoristiskais šovs PIRMO reizi ierodas Latvijā!

Rīgā uzstāsies spilgtākās šova zvaigznes: Brjekotkins Dmitrijs, Isajevs Sergejs,
 Jarica Maksims, Jeršovs Sergejs, Kalugins Sergejs, Dildina Ilana, Korņeva Ksjeņija,
Postovalovs Romans.

Sergejs Isajevs: Šāds mūsu ārzemju braucienu ģeogrāfijas paplašinājums – tas ir ļoti patīkams un tai pat laikā ļoti aizraujošs! Mēs rūpīgi veidojām programmu, ievērojot specifiku. Bet kopumā mēs esam pārliecināti, ka MŪSU skatītājs, pat dzīvojot citā valstī, ir saglabājis to pašu unikālo „urālu pelmeņu” humora izjūtu, kas nozīmē, ka koncertos kā ierasts būs lieliska atmosfēra.

Programma „Izlase” – tie ir publikas iemīļoti numuri par visu smieklīgo, kas ir saistīts ar cilvēku ikdienu jebkurā valstī. Jautras ģimeniskas miniatūras, smieklīgas situācijas darbā, veikalā, atvaļinājumā. Turklāt skatītājs redzēs pavisam jaunus numurus, kas ne reizi vēl nav izrādīti Krievijas televīzijā un nav publicēti Youtube.

Sergejs Jeršovs: Ko mēs gaidām mūsu koncertā? Patiesībā nedomāju, ka skatītāju sastāvs stipri atšķirsies no mūsu koncertiem Krievijā, savukārt Dzimtenē uz mūsu koncertiem nāk arī ģimenes pilnā sastāvā. Ievērojot to, cik gadus pastāv mūsu šovs, dažas ģimenes ir uzaugušas, skatoties „Urālu Pelmeņus”. Ne jau velti mūs dēvē par tautas šovu.

Vēl „Urālu Pelmeņu” receptē ir viena slepena sastāvdaļa, kas skatītājos raisa sajūsmu. Uzticīgie šova atbalstītāji ar mīlestību to dēvē par „PĀRPRATUMIEM. Aizķeršanās, pārpratumi un improvizācija, kas neizbēgami rodas koncerta laikā, padara to patiešām par dzīvu un atmiņā paliekošu notikumu.

4.februārī plkst.19.30
Arēnā Rīga