logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas. 

SIA BIĻEŠU SERVISS informē par darba laikiem pirmssvētku un svētku laikā

Lai mierīgs pirmssvētku laiks darbos un patīkams atpūtas laiks svētkos!

IGO koncerts Padures muižā

Pirmo reizi pie mums Padures muižā netālu no Kuldīgas viesosies Igo kopā ar komponistu, pianistu Jāni Strazdu un perkusionistu Aini Zavacki. 

Ar 'Sparks' radītu filmu atklās šī gada Kannu filmu festivā

Kļuvis zināms, ka prestižo Kannu kinofestivālu šogad atklās ar filmu–mūziklu "Anete" (Annette), kurai ne tikai sacerējuši mūziku, bet arī uzrakstījuši scenārija grupas "Sparks" brāļi – Rons un Rasels Meili.

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 30. jūnijam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.09.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šovs 'Urālu pelmeņi' dodas Eiropas tūrē ar programmu 'Izlase'!

Vismīļākais un populārākais humoristiskais šovs PIRMO reizi ierodas Latvijā!

Rīgā uzstāsies spilgtākās šova zvaigznes: Brjekotkins Dmitrijs, Isajevs Sergejs,
 Jarica Maksims, Jeršovs Sergejs, Kalugins Sergejs, Dildina Ilana, Korņeva Ksjeņija,
Postovalovs Romans.

Sergejs Isajevs: Šāds mūsu ārzemju braucienu ģeogrāfijas paplašinājums – tas ir ļoti patīkams un tai pat laikā ļoti aizraujošs! Mēs rūpīgi veidojām programmu, ievērojot specifiku. Bet kopumā mēs esam pārliecināti, ka MŪSU skatītājs, pat dzīvojot citā valstī, ir saglabājis to pašu unikālo „urālu pelmeņu” humora izjūtu, kas nozīmē, ka koncertos kā ierasts būs lieliska atmosfēra.

Programma „Izlase” – tie ir publikas iemīļoti numuri par visu smieklīgo, kas ir saistīts ar cilvēku ikdienu jebkurā valstī. Jautras ģimeniskas miniatūras, smieklīgas situācijas darbā, veikalā, atvaļinājumā. Turklāt skatītājs redzēs pavisam jaunus numurus, kas ne reizi vēl nav izrādīti Krievijas televīzijā un nav publicēti Youtube.

Sergejs Jeršovs: Ko mēs gaidām mūsu koncertā? Patiesībā nedomāju, ka skatītāju sastāvs stipri atšķirsies no mūsu koncertiem Krievijā, savukārt Dzimtenē uz mūsu koncertiem nāk arī ģimenes pilnā sastāvā. Ievērojot to, cik gadus pastāv mūsu šovs, dažas ģimenes ir uzaugušas, skatoties „Urālu Pelmeņus”. Ne jau velti mūs dēvē par tautas šovu.

Vēl „Urālu Pelmeņu” receptē ir viena slepena sastāvdaļa, kas skatītājos raisa sajūsmu. Uzticīgie šova atbalstītāji ar mīlestību to dēvē par „PĀRPRATUMIEM. Aizķeršanās, pārpratumi un improvizācija, kas neizbēgami rodas koncerta laikā, padara to patiešām par dzīvu un atmiņā paliekošu notikumu.

4.februārī plkst.19.30
Arēnā Rīga