Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Sākas biļešu pārdošana uz Hurts koncertuŠodien, 2.jūnijā, plkst. 10.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un
www.bilesuserviss.lv sākas biļešu pārdošana uz elegantā Mančestras dueta “Hurts” jaunākās tūres “Desire” koncertu, kas 9.novembrī notiks Arēnā Rīga. Lētākā biļete maksā €29.
 
Koncerttūre pakārtota grupas ceturtajam studijas albumam “Desire”, kas klajā nāks šoruden - 29.septembrī. Tā būs līdz šim iespaidīgākā “Hurts” turneja, kas sevī ietvers vismaz 29 koncertus Lielbritānijā, Somijā, Baltijas valstīs, Baltkrievijā, Vācijā, Čehijā, Slovākijā, Polijā, Ukrainā, Austrijā, Itālijā, Šveicē, Nīderlandē un Krievijā.
Bez dziesmām no jaunā albuma koncertprogrammā, protams, tiks iekļauti jau tik iemīļotie iepriekšējo disku hiti.
 
Pagaidām grupa ļāvusi “ieskatīties” rudenī gaidāmā albuma materiālā ar singla Beautiful Ones starpniecību. Tas jau vairāk nekā mēnesi ir intensīvā radio rotācijā, kā arī YouTube vietnē iespējams vērot dziesmai radīto videoklipu (https://www.youtube.com/watch?v=LmVAaID4H7w), kuras sižets kā parasti neatstāj vienaldzīgu. Šoreiz tajā risināta attieksmes pret individualitāti tēma.
 
Virkne britu preses jau izteikusies par Beautiful Ones un tās video:
NME: “.. kompozīcija izpēta naida, mīlestības, brutalitātes un skaistuma tēmas, balstoties intrigā un līdzjūtībā.”
 
Paper: “ Pagājuši divi gadi, kopš  2015.g. Hurts izdeva pēdējo albumu – lielisko “Surrender”. Pienācis laiks atgriezties ar dziesmu, kas būtu tikpat apjomīga un himniska kā viņu iepriekšējie sacerējumi.”
 
i-D: “”Hurts” ir atgriezušies! Darot to, ko viņi dara, jāatzīst - dara to labāk par jebkuru citu, proti, rada dziesmu, kas vienlaikus ir eiforiska un melanholiska.”
 
Attitude: “Viens no nogalinoši spēcīgākajiem šī gada video.”
 
Paši dueta puiši to raksturo šādi: “Mums ir patiess prieks izziņot “Desire” - albumu, kas pārpildīts ar kaisli, sāpēm un iekāri. Un ar labāko mūziku, kādu vien jebkad esam radījuši.”
Vērojot klausītāju atsaucību Beautiful Ones panākumiem, ir pamatotas cerības, ka jau tā bagātajai “Hurts” hitu kolekcijai - Wonderful Life, Better Than Love, Stay, Sunday, Blood, Tears & Gold, Illuminated, Miracle, Somebody To Die For, Blind, Surrender, Some Kind Of Heaven, Nothing Will Be Bigger Than Us, Wings, Rolling Stone, Wish u.c. - pievienosies vēl virkne jaunu.
 
Sīkāka informācija par albumu un koncertturneju pieejama:
http://www.informationhurts.com/
https://www.facebook.com/ltipsagency/?fref=ts