Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies populārs dziedātājs Tima Belorusskih

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies populārs dziedātājs Tima Belorusskih

7. decembrī uz Godvil naktskluba skatuves ar savu lielo solo koncertu uzstāsies populārs baltkrievu mākslinieks Tima Belorusskih, informē portāl balticevents.info.

Tima Belorusskih ir repa izpildītājs no Minskas (Baltkrievija). Mākslinieks savu karjeru sāka 2017.gadā, kad viņš kopā ar draugiem apvienojās muzikālajā biedrībā “Kaufmanlabel”.

Pirmais albums, kas sastāvēja no piecām dziesmām, iznāca 2018. gada sākumā. Strauju popularitāti un milzīgu rezonansi izraisīja viņa muzikālā kompozīcija kā “Мокрые кроссы”, kas iekļuva Apple Music Top-5 topā.
 

Pavasarī Tima sāka piedalīties koncertos ārpus Baltkrievijas un šīs pirmās koncerttūres bija ļoti veiksmīgas. Rudenī mūziķis laida klajā vairākas jaunas dziesmas: “Iskri”, “Nezabudka”, “Devočka” un daudzas citas.

Rīgā mūziķis izpildīs savus labākos darbus, kā arī prezentēs pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.