logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. aprīlim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Rīdziniekus sagaida karsta nakts ar Anfisu Čehovu.

Vai jūs zināt, ka Anfisa Čehova ir ne tikai sekssimbols un teledīva, bet visupirms arī aktrise? Nu, tad ņemiet to vērā. Un tiecieties ar viņu komēdijā „Reiz tveicīgā naktī”, kura ir iekarojusi skatuves ne tikai Maskavā.

Izrāde „Reiz tveicīgā naktī” ir viegla un jautra, skatītājiem par prieku tā ir kārtīgi sapiparota ar erotiskiem jokiem. Galvenā sieviešu loma tajā ir pašai Anfisai Čehovai, kura dejos rumbu, dziedās, kausies un izpildīs striptīza numuru. Izrāde ir par mīļākajiem un blēžiem, bet tās režisors ir teātra aktieris un seriālu zvaigzne Andrejs Noskovs.

„Uz izrādi gāju, lai redzētu Anfisu Čehovu,– raksta kāda skatītāja. – Viņa pārspēja visas manas cerības. Čehovas un Epples duets ir fantastiski jautrs un vienlaikus piesātināts! Tas jāredz un jānovērtē! Izrāde nepārkāpj pieļaujamās vulgaritātes robežu – visi joki ir vietā un patiešām smieklīgi. Iesaku visiem!”

Lūk, vēl viena vienkārša skatītāja viedoklis: „Izrādē ir daudz smieklīgu izteicienu, bet nekā pliekana, nekādu „tādu vārdiņu” tur nav – ir tikai smalki mājieni un divdomīgas frāzes, bet arī to nav daudz. Starp citu, tur ir kāda epizode, kas atgādina „Ladies Night” – Čehova solās parādīt striptīzu, novelk kažociņu, pūlas atpogāt kleitu, taču tad tur „nejauši” kaut kas ieķeras un – nekas nenotiek.”

Tātad mums tiek piedāvāts stāsts stāstā! Situāciju komēdija. Neticams detektīvs, kurā burtiski ielaužas vairāki mīlasstāsti un visu sagriež ar kājām gaisā. Nevarētu teikt, ka lielveikala galvenajam grāmatvedim (Andrejs Noskovs: Žans Daniels) nekas nelīp pie rokām, bet gaidāma revīzija un viņš nezina, kā noslēpt iztrūkumu. Turklāt šim cilvēkam ir plaša sirds un viņš uztur vairākas sievietes (Anfisa Čehova: Žanna Epple: Jeļena Birjukova). Taču tā gadās, ka tieši šajā naktī veikalā ielaužas zaglis (Andrejs Noskovs: Sergejs Šolohs). Liktos – blēdis ir glābts, bet nekā tamlīdzīga! Zagļi pārvēršas romantiskos mīlētājos, uzticīgas sievas – kaislīgās kurtizānēs, bet mīļākās izrādās romantiskas varones. Taču šajā brīdī stāstā parādās pedantisks policists (Guarams Babli), un darbība kļūst vēl spilgtāka un aizraujošāka. Tas viss notiek ar dziesmām (bez fonogrammām), dejām un tūkstošiem joku. Vārdu sakot, tā ir kaislīga komēdija par mīlestību un sapni! Žanrs: muzikāla detektīvkomēdija divos cēlienos.

Izrāde ilgst 2 stundas 30 minūtes (ieskaitot starpbrīdi).

Aktieri: Andrejs Noskovs, Anfisa Čehova, Žanna Epple, Jeļena Birjukova, Žans Daniels, Guarams Bablišvili; Sergejs Šolohs.