Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Orķestris kurš iekarojis piecu kontinentu sirdis! 15.decembrī Kongresu namā.

Sankt-Pēterburgas simfoniskais orķestris Igora Ponamorenko (IP orchestra) vadībā, piedaloties Marijinskas teātra balsīm, tas ir zīmols, kas plaši pazīstams ne tikai Krievijā, bet arī ārpus tās. Koncerttūru bagāžā ir uzstāšanās 5 kontinentu slavenākajās skatuvēs, milzums uslavējošu kritiķu un klausītāju atsauksmju un atzinību.

Diriģents un orķestra dibinātājs Igors Ponomarenko ir zīmīga personība klasiskās mūzikas pasaulē. Viņš ir pazīstams kā slavenā „Terem Kvarteta” pamatlicējs, kur 13 gadus bija kolektīva solists.

Šova „Simfoniskie Rok-Hīti” programmā ir iekļauti modernā roka skaņdarbi. Jums ir iespēja izbaudīt spēcīgu instrumentu skaņu, kuru radīs augsta ļimeņa profesionāļi: vijoļu daudzveidīgumu, altu cietās skaņas,  čellu vadzinājumu, kontrabasa varenumu un rok-and-roll bungu dinamiku. Tas viss kopā ar leģendāraiem hītiem padarīs šovu „Simfoniskie Roka Hīti” bagātīgu un krāšņu .

Skatītājiem ir piedāvāta unikāla iespēja noklausīties pasaules mēroga slavenos roka hītus, kuri ir atskaņoti neierastā veidā. Gaidāmais pasākums sniegs mūzikas cienītājiem īpašu enerģijas lādiņu. Katrs IP Orchestra mūzikantu atskaņotais hīts satriec skatītājus atkal un atkal ar unikālu atskaņošanas pieeju un daudzveidību. Kolektīva ikviena uzstāšanās uzlāde skatītājus ar pozitīvām emocijām un labu garastāvokli.

Koncerta programmā iekļauti»: Scorpions, Nirvana, The Beatlees, Pink Floyd, Doors, Queen, AC/DC, Metallica, Deep Purple, Led Zeppelin, Uriah Heep, Rolling Stones, Bon Jovi un citi.

Skatītājus sagaida ne tikai jau iecienīto rokgrupu skaņdarbu jauna interpretācija. Kvēliem roka cienītājiem īpašu noskaņu radīs tieši šim koncertam veidota slaveno rok-grupu videoklipu fotogrāfiju videorinda uz lielā ekrāna.