logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

'Maģisko sajūtu naktī' uzstāsies Ēriks Upenieks ar koncertprogrammu 'Visuma Skaņa'


Sestdien, 5. maijā Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā notiks jau tradicionālais Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”, kurā ikviens apmeklētājs varēs baudīt gaismas, skaņas, garšas un krāsas maģisko saspēli dabā.  Viens no “Maģisko sajūtu nakts 2018” galvenajiem mūziķiem būs Ēriks Upenieks ar īpašo koncertprogrammu “Visuma Skaņa”.

Pirmo reizi “Maģisko sajūtu naktī’’ mūzikas skanējumu papildinās vizuālie materiāli - būs dzirdamas ne tikai Ērika Upenieka ierakstītas Latvijas dabas skaņas, kas vijas ar skaistu ģitārspēli, bet uz brīvdabas ekrāniem redzami arī paša mākslinieka uzņemtie Latvijas dabas skati. “Tā ir mana dāvana Latvijai un Latvijas sabiedrībai simtgadē,” pauž ģitārists.

Koncertprogrammā nebūs dzirdams šablonisks un ierasts mūzikas aranžējums un uzbūve, kas parasti dzirdami mūsdienu estrādes un populārajā mūzikā. Šis būs īpašs mirklis tagadnē, kad katrs varēs koncertu beidzot nevērtēt, bet gan apstāties, un izjust savu esamību, padomāt par to, par ko nav bijis laika padomāt ikdienā, iespējams arī rast atbildes uz daudziem jautājumiem un izbaudīt skaisto Latvijas dabu.

Ēriks Upenieks ar īpašo koncertprogrammu “Visuma Skaņa” uzstāsies Sajūtu parkā pie Simtgades koku galerijas. Kā iepriekš ziņots, par muzikālo noformējumu “Maģisko sajūtu naktī” Daliņu pludmalē rūpēsies valmieriešu iecienītā grupa “Age of Stones”. Arī šogad netiks aizmirsts par pārsteidzošu uzstāšanās veidu – muzikantiem kokos, kas ir raksturīgi tikai Sajūtu Parkam un nav novērots nekur citur Latvijā.

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā, līdz 27.aprīlim - 7 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem - 5 eiro. No 28.aprīļa līdz 4.maijam biļešu cena - 7 eiro, cena pasākuma dienā - 10 eiro. Pirmsskolas vecuma bērniem un personām ar speciālām vajadzībām ieeja bez maksas.

“Maģisko sajūtu nakts 2018” sākums plkst.21:00, ieeja pasākumā no plkst. 20:30.