Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

LEĢENDĀRĀ NAKTS OGRĒ 201924.augustā Ogres estrādē norisināsies “Leģendārā nakts Ogrē 2019”, kurā piedalīsies daudzi populāri mākslinieki: leģendārā grupa “Pērkons”, kurai ar Ogres estrādi ir īpašas attiecības un pēc kuras rīkotās “Kulakova nakts” pirms dažiem gadiem klausītāji atpakaļ uz Rīgu arī varēja nokļūt ar speciālu nakts vilcienu; grupa “Credo”, kas šogad svin pastāvēšanas 45 gadu jubileju, “Bermudu Divstūris”, dziedātājs Ivo Fomins, grupa “Otra puse” un solists Normunds Pauniņš, kā arī ogrēniete – dziedātāja Antra Stafecka. Kā īpašs pārsteigums solās būt ilgi klusējušās grupas “Z-Scars” un daudz apspriestā mūziķa Andra Kiviča uznāciens, sagādājot pārsteigumu saviem faniem.

 

Līdz pat plkst.5 rītā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja baudīt gan mūziķu uzstāšanos, gan DJ Roberta Lejasmeijera sarūpētos muzikālos iestarpinājumus, kā arī bāra un virtuves piedāvājumus.
Domājot par koncerta apmeklētāju ērtībām, norīkojam īpašu nakts vilcienu uz Rīgu:
25. augustā Ogre (3:40) -  Rīga (4:20), vilciens nepietur stacijās Dārziņi, Rumbula un Gaisma.
Vilciena atiešanas laiks ir noteikts tā, lai koncerta apmeklētāji no Rīgas varētu doties uz “Leģendāro nakti”, izmantojot vilcienu un neraizējoties par to, kur šajā vakarā Ogrē būs iespējams novietot personīgo transportu.

Apskatīt vilcienu kustības grafiku un iegādāties biļetes iespējams šeit: https://www.pv.lv/lv/marsrutu-saraksts/?from=Ogre&stop_from=339&to=R%C4%ABga&stop_to=1&date=25.08.2019&date-h=24.08.2019&transfer=&stop_transfer=