Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

'Krievu rotaļas': spilgtas, jautras, brīnumainas!24. martā uz Kongresu nama skatuves slavenā cirka mākslinieku Pitinovu ģimene uzstāsies ar savas jaunās programmas „KRIEVU ROTAĻAS” Eiropas pirmizrādi.


Klaunu gaisa šovs „Krievu rotaļas” ir krāsains, aizraujošs, jautrs priekšnesums skatītājiem vecumā no 3 līdz 70 gadiem! Labestīga, burvīga pasaka, kurai nav analogu cirka pasaulē.

Pitinovu ģimenes cirks ir pasaulē vienīgais mākslinieku kolektīvs, kas savos priekšnesumos izmanto unikālus piepūšamos rekvizītus: bumbas, hula-hup riņķus, lecamauklas, laso, matrjoškas, lietussargus, koka kājas... Tādēļ priekšnesumam ir šāds nosaukums – klaunu gaisa šovs. Un kā jau zināms, kur ir klauni – tur arī smiekli. Kur ir smiekli – tur ir svētki. Un kur ir svētki – tur ir prieks, smaidi un lielisks garastāvoklis.

Jaunajā programmā Pitinovi vēlējās atdzīvināt krievu skomorohu garu un jautrību. Skatītāji redzēs unikālus numurus un trikus – īsta izdomas un smieklu parāde. Bērni sajutīsies kā brīnumainas krievu pasakas varoņi, bet ikviens pieaugušais priekšnesuma laikā atkal kļūs par bērnu.

Esiet laipni aicināti piepūšamo fantāziju neparastajā pasaulē!