logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Jūrmalā ar programmu „Istorija zvuka” („Skaņas vēsture”) uzstāsies grupa „DDT”.

5. jūlijā Dzintaru koncertzālē – liels Jurija Ševčuka un viņa leģendārās grupas „DDT” koncerts ar programmu „Istorija zvuka” („Skaņas vēsture”).

Jurijs Ševčuks krievu rokmūzikā ieņem īpašu vietu. „DDT” līdera dzīves svarīgākos posmus var aprakstīt ar vienkāršu viņa dziesmu uzskaitījumu: „Ņe streļaj” („Nešauj”), „Oseņ” („Rudens”), „Predčuvstvije graždanskoj voini” („Pilsoņu kara priekšnojauta”), „Veter” („Vējš), „Rodina” („Dzimtene”), „Ļeņingrad” („Ļeņingrada”), „Revoļucija” („Revolūcija”) u.c. Tās visas ir mīlētas un populāras.

Labākās dziesmas no leģendārā kolektīva nozīmīgākajiem albumiem kopš dibināšanas brīža līdz mūsdienām pirmoreiz ir apkopotas vienā programmā, kuras paplašināta versija arī skanēs koncertā.

Uz Dzintaru koncertzāli mūziķi atvedīs savu neatkārtojamo dzīvo skaņu, kā arī ļoti oriģinālus video un gaismas risinājumus.

Nāciet, šis vakars noteikti nebūs kluss un tvīksmes pilns!