Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Jony, Elman un Andro Rīgā jau šo piektdien!

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Jony, Elman un Andro Rīgā jau šo piektdien!

Jau šo piektdien 28. februārī naktsklubā Studio 69 uzstāsies populāri dziedātāji Jony, Elman un Andro, informē portāls balticevents.info.

“Raava Music” leibla jauno mākslinieku dziesmas šobrīd aizņem augstākas pozīcijas Apple Music un VKontakte servisos.

Jony – viņu sauc par romantisko Krievijas dziedātāju. Dziesma ar nosaukumu “Alleja” («Аллея») savāca vairāk nekā 28 miljonu skatījumu Youtubā. Pirmais Jony solo albums pirmās dienās ticis augstākās Apple Music un VKontakte topu vietās un turas topā vēl joprojām.

https://www.youtube.com/watch?v=5R6BYT176Bk

Elman – dziedātājs, kurš katru dienu uzņem apgriezienus. Viņa dziesmas stāv visu muzikālo čartu sarakstos, bet videoklips uz dziesmu “Adrenalīns” savāca vairāk nekā miljons skatījumu. Elman ir Jony un Andro “Raava Music” muzikāla lejbla galvenais producents un visu laiku strādā, lai viss būtu līmenī un augsti kvalitatīvi. 

https://www.youtube.com/watch?v=VnXovgiuYCw

Andro ir visjaunākais trio dziedātājs. Viņu tapat, kā Jony sauc par romantiķi, jo dziesmas vairākumā ir par mīlestību un dziļām jūtām. 13 gadu vecumā mākslinieks pieņēma dalību Quest Pistols muzikālas grupas darbā “Santa Ļučija” («Санта Лючия»). Tas bija viņa balss miljonu cilvēku atmiņā, bet šodien viņa darbs ar nosaukumu “Inoplaņtjanin” («Инопланетянин») uzdāvināja viņam milzīgo fanu armiju. Andro katru dienu čakli strādā un visu laiku gatavo jauno materiālu. Pēdējas albūms MoonFlave aizņem pirmās pozīcijas digital platformās.

https://www.youtube.com/watch?v=IQPZE3mJCPQ

Rīgā Jony, Andro и Elman izpildīs savus labākos darbus, ka arī prezentēs savas jaunas dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamās visās Biļešu Serviss kasēs.