Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Jeļenas Temņikovas pirmais solokoncerts Rīgā

15. aprīlī pirmo reizi Rīgā ar solokoncertā klubā “Studio 69” uzstāsies Jeļena Temņikova.
Šo talantu nav iespējams ignorēt, un šim skaistumam nav spēka pretoties! Jeļena Temņikova – krievu mūsdienu populārās mūzikas dziedātājas ideāls. Drosmīgi dziesmu teksti, neatkārtojams tembrs, lielas darbspējas un nevainojama kompozīciju stilistika. Viņas balss skan kā visskaistākā apsēstība, ko nav iespējams aizmirst. Saldkaislas dzejas rindas, kas slēpj emociju vulkānu. Eleganta elektronika, kas ar dziļi poētiskiem bītiem piesaista viņai mūžīgi.

Jeļena Temņikova – hitu radītāja un viena no Krievijas vispieprasītākajām mūsdienu māksliniecēm («Импульсы», «Вдох», «Давай улетим», «Казался странным», «Подсыпал», «Ревность», «Не обвиняй меня», «Тепло», «Движения» un daudzi, daudzi citi hiti).

Pirmais dziedātājas albums ieguva dubultu Platīna statusu, un pagājušajā gadā vien Apple Music servisā viņas mūzika noklausīta vismaz 150 miljonus reižu. Katrs jauns singls automātiski sasniedz iTunes,  VKontakte un Yandex.Music hitparāžu virsotni. 2016.gada dziedātāja pēc žurnāla «Glamour» aptaujas. Mūzikas balvu VK Music Awards 2017, ZD Awards 2017 ieguvēja trijās kategorijās: Labākais gada deju projekts, Gada tendence un TOP10 HITS 2017. Krievijas nominante MTV Eiropas Music Awards 2017.gada balvai.

2017.-2018.gadā Jeļena Temņikova izziņoja savu pirmo Krievijas koncerttūri, kas aptver 45 pilsētas. Tā ir patlaban visvērienīgākā mūsdienu deju mūzikas turneja valstī. Unikāls notikums Krievijas mūzikas tirgū. Vienīgā deju mūzikas māksliniece, kuras koncerttūre aptver visu valsti.

Tūkstošiem sajūsminātu atsauksmju sociālajos tīklos un miljoniem koncertu videoklipu skatījumu. Arī jūs varat novērtēt viņas koncertu sniegumu šeit: tour.temnikova.ru.

Koncertu auditorijai Temņikovas komanda sagatavojusi grandiozus svētkus un šovu, kurā katrs apmeklētājs kļūst par tā dalībnieku!
- Katrā koncertā tiek nodrošināta vislabākā iespējamā skaņa un pati mūsdienīgākā Krievijas hitparāžu mūzika, kā arī horeogrāfija.
- Īsta gaismu un skaņas saspēle. 25 dinamiskas ainas, kas pakārtotas katrai dziedātājas dvestajai skaņai, katram mūzikas bītam.
- Unikālas dejas un horeogrāfija (Jeļenas komandā ir kanāla TNT šova "Dejo" horeogrāfe Jekaterina Rešetņikova un 2. sezonas uzvarētājs Maksims Nesterovičs).

Jeļenas Temņikovas koncerti jums garantē 100% adrenalīna uzlādi visam gadam! Pārpildītas zāles un vairāk nekā 100 dziedātājas koncertu gadā ir tikai papildu apliecinājums iepriekš minētajam!

Sīkāk:
http://www.temnikova.ru

Video:
https://www.youtube.com/watch?
Вдох https://www.youtube.com/watch?
Импульсы города https://www.youtube.com/watch?hl=lv
Мне нормально (Вечерний Ургант) https://www.youtube.com/watch?