Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Festivālā Saldū uzstāsies populārā dj Sam Divine17. augustā Saldus ezera piekrastē norisināsies 24 stundu ilgs house mūzikas festivāls 'Duende Festival'. Pasākuma ietvaros uzstāsies vairāki zināmi pašmāju mākslinieki, kā arī galvenā festivāla viesmāksliniece, populārā angļu dj un producente Sam Divine.


Sam Divine – spilgtā dīdžeju kultūras pārstāve no Londonas. Esot pavisam jauna, Sam nolēma izmēģināt  sevi šajā sfērā un pēc sadarbības ar “We Are FSTVL” 2013. gadā ieguldītais darbs vainagojās panākumiem un Sam kļūst par vienu no populārākajiem dj house mūzikas pasaulē.

https://www.youtube.com/watch?v=TY8ZXEbW_5g&t=940s

Viņa ir pirmā māksliniece Lielbritānijā, kas parakstīja līgumu ar pasaules Nr.1 house mūzikas industrijas leiblu “Defected Artist Management”. Pēdējo gadu Sam Divine var saukt par visveiksmīgāko savā karjerā, jo Sam izdēvās uzstāties lielākajos pasaules festivālos, kā arī būt par rezidenti Ibicas lielākajos un populārākajos klubos, un iekļūt 3.vietā pasaules labāko dīdžeju topā.

Savas karjeras laikā Sam ir ieguvusi popularitāti Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā un uzstājusies tādos festivālos, kā Tomorrowland, Defected Croatia, Creamfields, Eastern Electrics un SW4. Viņas kopdarbs ar Kertisu Gabrielu, dziesma “Flowers” ir sasniegusi pirmās vietas Traxsource, Beatport un Itunes Dance chart platformās.

“Duende Festival” rīkotāji sagatavojuši  plašu izklaides programmu visai ģimenei. Pasākuma teritorijā tiks izvietotas atrakcijas, atvēlēta  vieta sportiskām aktivitātēm kā arī jogai un atpūtai pie ezera. Pirmo reizi house mūzikas vēsturē festivāla organizatori ir realizējuši ideju, saulrieta laikā apvienot tradicionāla instrumenta kokles skaņas ar zināmiem house mūzikas skaņdarbiem.

Par muzikālo noformējumu parūpēsies tādi mākslinieki, kā Makree, Anett, FD, 326, Ideology Of Sound, Roland Levan, John Obscur, El Harmony, NuFreak, V. К, Arthur Gorbachev, Vol-T, Stigylicious, Ellis Raily, Marcus D un daudzi citi.
Festivāla biļetes pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.