logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

COMEDY KIT PIEDĀVĀ IMPRO TREŠDIENAS K SUNĪ

Šī ir jau 8.sezona, kad K Suns katru trešdienu pārtop no kino teātra par improvizācijas teātri. Arī turpmāk šī būs Karaliskā improvizācijas teātra mājvieta, un arī turpmāk par "Impro trešdienām K Sunī" atbildību uzņemsies tieši šis improvizātoru satāvs. Bet viņi nebūs vienīgie improvizātori, ko varēs redzēt uz K Suns skatuves. Šajā sezonā, "Improvizācijas trešdienās” uzstāties ir aicināti arī dalībnieki no citiem improvizācijas teātriem, lai īslaicīgi veidotu jaunas improvizātoru savienības un izpētītu jaunas improvizācijas garās un īsās formas.

Uzmanību! Pateicoties šai “lielajai improvizātoru staigāšanai” ir īpaši svarīgi pievērst uzmanību katras trešdienas satāvam un programmai, jo tā var pamatīgi mainīties. 

Izrāde divās daļās, katrai daļai sava improvizācijas forma, kas ilgst aptuveni 1h.

info - www.karaliskais.com
 
Pamatsastāvs:
Improvizātori - Jānis Skutelis (Karaliskais)
Nauris Brikmanis (Karaliskais)
Katrīna Albuže (Karaliskais)
Ēriks Palkavnieks (Karaliskais)
Muzikālais noformējums - Valters Osis(Karaliskais)