Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Britu metālmūzikas leģendas Raven iesildīs Udo DirkšneideruUdo Dirkšneiders ar lepnumu paziņo, ka viņa “Accept” repertuāra atvadu tūrē piedalīsies senie draugi - grupa “Raven”.

 
Kā informēts agrāk, 8.novembrī “Palladium” koncertzālē Udo kopā ar grupu “Dirkschneider”pēdējo reizi izpildīs Metal Heart, Princess Of The Dawn un, protams, Balls To The Wall. Koncerttūrei dots nosaukums ”Back To The Roots Part II”, un tās divas stundu garajā programmā atlasīts viss labākais no 10 albumiem, kas tapuši Dirkšneidera un “Accept” sadarbības periodos.
Pēc šī koncerta Udo nosolījies vairs nekad un nekādos apstākļos nedziedāt nevienu “Accept” sacerējumu.
 
Britu smagā metāla jauno vilni (NWOBHM; pazīstamākie pārstāvji: Def Leppard, Iron Maiden, Motorhead, Girlschool, Saxon, Venom u.c.) pārstāvošā grupa “Raven” tika dibināta 1975.gadā Ņūkāstlā, sanākot kopā brāļiem Džonam un Markam Galaheriem, un Polam Boudenam.
Viņiem raksturīgais skanējums apvieno britu hārdroku un progesīvo roku. Pateicoties ārkārtīgi enerģiskajiem koncertsniegumiem un sporta ekipējuma izmantošanu tajos, viņu muzicēšanas stils nodēvēts par “atlētisko roku”.
 
“Raven” pirmie albumi - “Rock Until You Drop” (1981) “Wiped Out” (1982) un “All For One” (1983)  – ir tik svaigi un iespaidīgi, ka ļoti ātri pievērš ne tikai Lielbritānijas, bet arī ASV smagā roka industrijas uzmanību.
Tai laikā tikko atpazīstamību gūstošās, bet tagad pasauslavenās trešmetāla grupas “Metallica” un “Anthrax” par vienu no saviem ietekmes avotiem min tieši “Raven”. 1983.gadā noritēja kopīga “Metallica” un “Raven” koncerttūre, kuru mūsdienās bundzinieks Larss Ulrihs atceras šādi: https://www.youtube.com/watch?v=EQ4HFCVM5Iw 
 
Ierakstu kompānijas “Atlantic” ietekmē 80.gadu vidū grupas skanējums kļūst manāmi komerciālāks, kas liek novērsties daļai formācijas kvēlāko fanu. Pēc pāris albumiem “Atlantic” paspārnē, “Raven” nolemj atgriezties pie “klasiskajām vērtībām”, kurām viņi palikuši uzticami līdz pat mūsdienām.
Kopumā iznākuši 13 studijas albumi, un saskaņā ar jaunāko informāciju tieši šogad “Raven” ķeršoties pie pavisam jauna materiāla ierakstīšanas.
 
Kādā aprakstā uzsvērts: ”Sagrieziet šos puišus ar asmeni un viņi asiņos visīstāko smago metālu kādu vien spējat iedomāties! Uz planētas Zeme vienkārši neeksistē vēl intesīvāk spēlējošas koncertgrupas”.
Par to noteikti ir vērts pārliecināties klātienē.
 
Visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv turpinās biļešu pārdošana uz Udo Dirkšneidera “Accept” repertuāra atvadu koncertu. To cena ir tikai €25.
 
Video:
https://www.youtube.com/watch?v=ao0ygllIdXg
https://www.youtube.com/watch?v=DZHh1idEGlM