logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. aprīlim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Bogdan Titomir

Deju skolas “Dance of street” 30.dzimšanas dienas svinēšanas ietvaros, koncerta hallē “Studio69” savu koncertu sniegs grupas “KAR MEN” dalībnieks, dziedātājs, pop-izpildītājs, komponists, muzikālais producents – Bogdans Titomirs.
 
Bogdans Titomirs bija pirmais popularitāti ieguvušais krievu izpildītājs hip hop stilā.1989. gada oktobrī viņš nodibināja grupu “KAR MEN”. Popularitāti grupa ieguva ļoti ātri. Kompozīcijas “London Gudbai”, “Eto San-Francisko”, “Pareņ iz Afriki”, “Čao bambino!” un daudzas citas nepārtraukti skanēja visās radiostacijās un TV, bet grupas koncerti vienmēr bija pārpildīti. Grupa pastāvēja neilgi, jau 1991. gadā Bogdans Titomirs nolēma uzsākt solo karjeru.
 
Jau 1992. gadā Titomirs veiksmīgi ierakstīja savu pirmo solo plati , ar nosaukumu “Visokaja energija”. Būtībā Viņš kļuva par vienu no pirmajiem hip hop izpildītājiem Krievijā un praktiski momentāli ieguva iespaidīgu popularitāti.
1993. gadā mākslinieks laida klajā plati ”Visokaja energija 2”, bet 1995. gadā – “X-Love(Samaja boļšaja ļubovj XXL)”. Divdesmitā gadsimta pēdējos gados Bogdans pārvācās uz ASV ( pēc viņa vārdiem ”kvalifikācijas celšanai”), bet 2000-šo gadu sākumā atgriezās uz dzimteni.
 
Maskavā Bogdans Titomirs atvēra populāro klubu ar nosaukumu “Gazgolder”, kurš kļuva par vienu no dzejnieku, dramaturgu un mākslinieku iecienītākajām vietām. Izpildītājs nav aizmirsis arī par savu muzikālo karjeru, tikai tagad viņš pārsvarā ir redzams pie DJ pults.
 
Viņa diskogrāfija papildinājās ar vairākiem albūmiem (“Svoboda”, “Nežnij i grubij”, “Očeņ važnij perec”).
 
Bogdans ir nodarbojies ar tādu izpildītāju producēšanu, kā Oleg Gruz, Basta, Tati, Umbrella. Kā arī viņš ir ierakstījis vairākus duetus ar daudziem pazīstamiem muzikantiem, tādiem kā - Timati, Laimu Vaikuli un citiem.
22:00 – Programma “30.gadi Dance of Street”
23:00 -  Bogdana Titomira koncerts
00:00 – 90. gadu diskotēka