logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Bi-2 (Би-2) Arēnā Rīga ar vienīgo koncertu Baltijā!Bi-2 (Би-2) “Arēnā Rīga”: albuma “Notikumu horizonts”( «Горизонт событий») prezentācija + visi hīti vienīgajā koncertā Baltijā!


2017.gada rudenī klajā nāca desmitais Bi-2 studijas albums “Notikumu horizonts”, un jaunās skaņu plates atbalstam startēja liela mēroga tūre. Ar dažām dziesmām publika tika iepazīstināta vēl pirms albuma iznākšanas: tie ir singli “Like” “(«Лайки») un “Lidotājs” («Лётчик») – galvenais skaņdarbs, kurš nosaka visas skaņu plates noskaņu kā skaņas, tā arī iekšējā satura ziņā, kompozīcija “Viskijs” («Виски»), kas ierakstīta kopā ar amerikāņu dziedātāju Džonu Grantu (John Grant), kā arī tūlīt par hītu kļuvušais Bi-2 un Oxxxymiron kopdarbs “Laiks atgriezties mājās” («Пора возвращаться домой»).

Dziesmas no “Notikumu horizonts” Rīgā pirmo reizi skanēs Live 21.septembrī -  albuma koncertprezentācija notiks “Arēnā Rīga”.

Speciāli koncertam izstrādāta unikāla scenogrāfija, jauns gaismas un video šovs – pamatos atšķirīgs no tā, ko grupa darīja pēdējos gados.

Gaidāmajā koncertā muzikanti izpildīs ne tikai dziesmas no “Notikumu horizonta”, bet, protams, arī visus Bi-2 greatest hits.

Atnāciet un jūs paši visu ieraudzīsiet un dzirdēsiet LIVE!