Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Ar izrādi 'Kareņinu laulātais pāris' Rīgā viesosies izcilie krievu aktieri Ludmila Čursina un Jevgeņijs Kņazevs

16.aprīlī Dailes teātrī ar iestudējuma „Kareņinu laulātais pāris” pirmizrādi viesosies izcilie krievu aktieri – Krievija Tautas skatuves mākslinieki Ludmila Čursina un Jevgeņijs Kņazevs. Izrādi pēc Ļeva Tolstoja romāna „Anna Kareņina” motīviem veidojis režisors Pāvels Tihomirovs. „Šī izrāde ir izcila autora izcils romāns izcilu mākslinieku izpildījumā!” uzsver viesizrādes organizatori.

Kā stāsta režisors, šī izrāde būs pasaulslavenā romāna „Anna Kareņina” negaidīts traktējums: „Izrādes uzmanības centrā ir tikai Kareņinu ģimene, viņš un viņa, abu savstarpējās attiecības, mūžīgās mīlestības, ģimenes un uzticības tēmas, kas līdz dvēseles saviļņojumam ir pazīstamas katram no mums. Pirmo reizi tik tuvi un saprotami, tik patiesi un atklāti par mūžīgo un nesatricināmo. Kareņina un Kareņins ar mīmiku, žestiem, balsi un neticamu enerģētiku liek zālei sastingt jau pēc pirmajiem vārdiem, pirmās kustības, pirmajām notīm un skatiena.”

Romāna nodaļas paskries kā nodaļas no mūsu katra dzīves – ātri, trāpīgi, citviet ar prieku, citviet ar sāpēm. Aiz priekškara pavērsies mūžības pasaule, kas uzrakstīta dziļā valodā, tiks sadzirdētas skaņas un sajustas dzirkstis, izjusts cilvēku savstarpējo attiecību dziļums.

„Izrāde „Kareņinu laulātais pāris” sniedz lielisku iespēju paskatīties uz Kareņinu ģimeni no cita skatupunkta, ieraudzīt viņas un viņa patiesību, aizvainojumus un priekus, mīlestības izpausmes un absolūtu vienaldzību, lepnumu, tiekšanās, kāpumus un kritumus. Emocionāli spilgts un pilnīgi neierasts skats uz romānu, kuru var pārlasīt atkal un atkal,” saka režisors Pāvels Tihomirovs.

„Mīlestība. Kaislība. Tikumība. Sajūtu palete ikvienam no jums. Gaidām! Izcila romāna iemīļotie varoņi, unikāla iespēja pieskarties mūžībai Tautas skatuves mākslinieku – īstu meistaru – izpildījumā!” aicina viesizrādes organizatori.

Biļetes uz izrādi var iegādāties „Biļešu Servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv.