Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

No 21. līdz 24. jūnijam – vasaras saulgriežos jeb saulstāvjos - jau trešo reizi norisināsies šamanisko prakšu, deju un mūzikas festivāls, kas aicina dalībniekus uz Ķeguma novadu - Umuriem. Festivāla programma paredzēta gan pieaugušajiem, gan arī ģimenēm ar bērniem. Bērniem būs radošas darbnīcas un deju nodarbības.

Festivālā dalību apstiprinājuši skolotāji no visas pasaules: šamanis Rishi no Vācijas,  Nayasha Silva no Peru, Petras Dabrisius no Lietuvas, Jānis Filks, ININ  un citi šamanisma gara atbalstītāji no Latvijas.
Šamanisko deju un mūzikas festivāls aicina dalībniekiem būt pašiem, izjust mirkļa burvību, būt tuvumā sev – ieklausīties, izjust dzīvības prieku. Četras piepildītas dienas, kur savīsies Austrumu, Dienvidu, Rietumu, Ziemeļu spēki. Trīs mistiskas pieredzes piepildītas naktis.  Būšanu pie sevis palīdzēs nodrošināt deja, sirds mūzika un dziesmas.  Dalībniekiem tiks piedāvātas nelielas grupu nodarbības, rituāli un dzīves svinēšana.
Šī gada festivāls iekļaus arī Saulstāvju svinēšanu un rituālus Jāņu vakarā, taču to veiksim savā, citādākā veidā. Tās nebūs tradicionālās svinības, bet gan no dziļumiem nācis aicinājums atjaunot patieso saikni ar Mātes Zemes Dvēseli - tās Būtību.

Ieejas kartes uz festivālu līdz 30.aprīlim maksā 88 EUR vienam pieaugušajam, pēc tam 99 EUR, kas iekļauj prakšu un rituālu apmeklējumu, telts vietu. Tiek piedāvātas arī ģimenes biļetes diviem pieaugušajiem līdz diviem bērniem – 160 EUR. Papildus maksājums festivālā  35 EUR personai kopā par visām ēdināšanas reizēm visa festivāla laikā. Ir pieejamas arī guļvietas viesu namā.
Reģistrācija un papildu informācija pieejama mājas lapā butiba.lv.              

Par šamanismu:
No Himalaju stepēm līdz Gvatemalas džungļiem, šamanisms ir rituāla ticības sistēma, kas tiek praktizēta jau vairāk nekā 27000 gadu. Šamanisms ir sena dziedināšanas tradīcija un dzīvesveids. Tā mācība balstās uz mūsu saistību ar Dabu un visu radību. Kopš seniem laikiem šamanisma rituāli ir kalpojuši, lai mūs atkal apvienotu ar Māti Zemi un tās dziedināšajām enerģijām. Ir pienācis laiks, kad ir ārkārtīgi svarīgi atgriezties pie Kodola, pie Būtības, kas rodama katrā no mums. Šamaniskais ceļš ir spēcīgs atbalsts patiesā sevis iepazīšanā! Tas ir tik nepieciešamās saiknes ar Māti Zemi un Visu Pastāvošo atrašanā.

Papildu informācijai:
festivāla organozatori Astī un Madīna
E: info@butiba.lv
T. 27759979  
https://www.facebook.com/groups/butiba/
www.butiba.lv