logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

9. aprīlī klubā “Studio 69” aktieris Saša Petrovs9. aprīlī klubā “Studio 69” aktieris Saša Petrovs pusotras stundas laikā lasīs Majakovska, Pasternaka un paša rakstītu dzeju grupas Ocean Jet muzikālajā pavadījumā, kas izpilda tādu mūzikas žanru kombinācijas kā indīroks, elektronika un grandžs.


Skatītāji varēs sajust dzīvās dzejas maģiju. Saša, pašam it kā pārvēršoties par Majkovski, ar pilnīgu emocionālo atdevi gandrīz intīmi nolasīs dzejoli “Mākonis biksēs”, esot vistiešākajā kontaktā ar skatītājiem.

Tas ir unikāls aktiera un skatītāju mijiedarbības formāts, kad viesus nepamet sajūta, ka viņi paši ir daļa no sižeta līnijas un tieši no viņu acu skatiena vai kustības būs atkarīgs, ko aktieris pateiks vai izdarīs nākamajā brīdī. Saša Petrovs burtiskā nozīmē atkailinās savu dvēseli un pastāstīs caurstrāvošu poētisku stāstu; viņa atklātie monologi kā patiesa grēksūdze aizpildīs zāli.