Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

5. Latvijas Pasākumu forums

“Biļešu serviss” ielūdz savus labākos klientus apmeklēt lielāko Latvijas pasākumu nozares pasākumu – 5. Latvijas Pasākumu forumu!

5. Latvijas Pasākumu forums notiks no 2019. gada 19. līdz 22. martam Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars” un pulcēs pasākumu industrijas profesionāļus no visas Latvijas.

Pasākumu foruma četrās dienās ieplānota plaša programma - notiks darba sesijas pasākumu izstrādes un realizācijas jomās, pasākumu izcilības konference "Kad pasākums kļūst par Notikumu”, LaPPA kvalitātes zīmes 2019 saņēmēju - pasākumu nozares piegādātāju izziņošanas pasākums, Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019, tradicionālā LaPPA "Pasākumu gada balvas" pasniegšanas ceremonija un Pasākumu foruma reģionālā diena.

Latvijas Pasākumu foruma programmas galvenie notikumi:

Pasākumu industrijas konference "Kad pasākums kļūst par Notikumu"
 
Pasākumu industrijas konferencē "Kad pasākums kļūst par Notikumu" 15 eksperti dalīsies savās pārdomās par to, kādam jābūt pasākumam, lai tas kļūtu par Notikumu. Starp šobrīd izziņotajiem lektoriem ir tādas personības, kā Klāvs Sedlenieks (Rīgas Stradiņa universitāte), Guntis Ērglis - Lācis (Ideju Institūts), Aigars Nords (NEcom), Eva Juhņēviča (Dziesmu un deju svētki), Iveta Lepeško (LTV), Līga Bite (Samsung Electronics Baltics), Markus Riva (mūziķis, DJ), Inta Priedola (Kantar TNS Latvija), Andris Saulītis (sociologs), Mārtiņš Gineitis (konferenču producents), Inta Šoriņa (Liepāja) un citi.
 
Vairāk lasiet: http://konference.pasakumuforums.lv/


“LaPPA kvalitātes zīmes 2019” saņēmēju izziņošanas pasākums

5. Latvijas Pasākumu forums ietvaros 20. martā plkst. 19.00 koncertzālē "Lielais dzintars" notiks “LaPPA kvalitātes zīmes 2019” saņēmēju izziņošanas pasākums. Biedrība LaPPA sākot ar 2014. gadu piešķir “LaPPA Kvalitātes zīmi” tiem uzņēmumiem, kas LaPPA biedru balsojumā atzīti par kvalitatīviem un uzticamiem. Tas, protams, nenozīmē, ka citi uzņēmumi nesniedz izcilus un labus pakalpojumus, taču “LaPPA Kvalitātes zīmi” saņem tie uzņēmumi, kas lielākajai daļai industrijas profesionāļu ir kļuvuši par visuzticamākajiem sadarbības partneriem. Kopā ar “LaPPA Kvalitātes zīmi” nozares piegādātāji saņem LaPPA sertifikātu, kas uzskatāms par nozares atzinību un apliecinājumu par kvalitatīvu un izcilu darbu.

Vairāk lasiet: http://www.kvalitateszime.lv/


“Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019”
 
Pēc “LaPPA kvalitātes zīmes 2019” saņēmēju izziņošanas pasākuma notiks “Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019”. Foruma dalībniekiem šī būs lieliska iespēja uzzināt par jaunumiem latviešu muzikālo apvienību jomā, un, iespējams, ar kādu no šīm grupām nākotnē veidot sadarbību. Plānots, ka mūziķu skatē piedalīsies gan pavisam jauni muzikālie projekti, gan jau zināmas grupas un izpildītāji, kas vēlas vairāk uzstāties gan publiskos, gan slēgtos (korporatīvos) pasākumos.

“Latvijas pasākumu mūziķu skatē 2019” piedalīsies Andrejs Osokins, “Putni”, “Jakob Noiman Festival Band”, “Sub Scriptum”, “Audio Kvartāls”, “Carnival Youth”, “ATOM” un “Rock’n’berries”. Katra grupa uzstāsies ne vairāk kā 20 minūtes un šī viena vakara ietvaros Latvijas pasākumu rīkotāji varēs noskatīties un izvēlēties grupas saviem pasākumiem.

Vairāk lasiet: http://pasakumuforums.lv/muzikuskate/


“Pasākumu gada balvas” pasniegšanas ceremonija

21. martā notiks ikgadējā “Pasākumu gada balvas” pasniegšanas ceremonija - biedrība “Latvijas Pasākumu producentu asociācija” (LaPPA) sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu un Latvijas valsts simtgades biroju paziņos labākos Latvijas 2018. gada pasākumus. "Pasākumu gada balva" ir apbalvojums labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem, augstvērtīgām radošām idejām un oriģināliem tehniskajiem risinājumiem, kurus balsojumā nosaka nozares profesionāļu žūrija. Biedrība LaPPA uzskata, ka nozares iekšējais novērtējums ir neaizstājams, lai atzīmētu profesionāli īstenotos pasākumus, inovatīvas idejas, labākos radošos un tehniskos risinājumus. Balvai savus pasākumus var pieteikt jebkurš Latvijas pasākumu producents.

Vairāk lasiet: http://pasakumi.lv/gadabalva/


Liepājas reģionālās dienas programma

Latvijas Pasākumu foruma dalībniekiem noslēguma dienā, 22. martā, Liepāja piedāvās plašu Reģionālās dienas programmu. Iepazīšanās ar Liepājas pilsētas pasākumu piedāvājumu sāksies ar nelielu pārsteigumu pašā jūras krastā, pēc tam visi reģionālās dienas dalībnieki kopīgi klātienē apmeklēs lielākās pilsētas pasākumu norises vietas un iepazīsies ar Liepājas HORECA un pasākumu rīkotāju pieredzi.  Reģionālās dienas ietvaros ikvienam Latvijas Pasākumu foruma viesim būs iespēja gan paciemoties Liepājas teātra aizkulisēs, gan iepazīt koncertzāles “Lielais dzintars” daudzfunkcionālās iespējas. Visi kopā atklāsim Liepājas olimpiskā centra un Liepājas latviešu biedrības nama noslēpumus, kā arī varēsim novērtēt lielāko viesnīcu un ēdinātāju piedāvājumu.


Par Latvijas Pasākumu forumu

Latvijas Pasākumu forums (LPF) ir ikgadēja Latvijas pasākumu nozares speciālistu kopā sanākšanas, pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides platforma. Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki ir jomas speciālisti: teorētiķi un praktiķi, privātā un publiskā sektora pārstāvji, valsts un pašvaldību kultūras iestāžu darbinieki, pasākumu organizētāji, producenti, pasākumu norišu vietu pārstāvji, nozares pakalpojumu sniedzēji un piegādātāji, kā arī citi nozares uzņēmumi un iestādes.

Latvijas Pasākumu forums notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētu, biedrību "Latvijas Pasākumu producentu asociācija" un kultūras un izklaides pasākumu kalendāru "kaskurkad.lv", piedaloties A/S "Aldaris". Ikšķiles gardais saldējums no “Kompānijas NA”, rīta kokteiļi no "One4Event".

Vairāk lasiet: http://pasakumuforums.lv/