Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

21. decembrī koncertzālē Palladium notiks igauņu repera Tommy Cash jaunā albuma ¥€$ prezentācija

Apburošs provokators, jauna stila ikona, mākslinieks, kurš spēj aizraut jebkuru zāli -  igauņu reperis Tommy Cash prezentēs Rīgas publikai savu jauno albumu  ¥€$. Mākslinieks Rīgā pirmo reizi izpildīs  kompozīcijas no otrā krājuma.  Viņš viegli iekaro klubus un skatītāju zāles ar  10 tūkstoš vietām. Viņš šokē un dāvā noskaņojumu. Viņa klipus YouTube apskata miljoniem cilvēku.  Pēdējā gada laikā  Tommy Cash  prezentēja savu šovu Londonā, Parīzē, Berlīnē. Budapeštā, Varšavā un Krievijā. Koncertzāles bija pārpildītas. Mākslinieka pielūdzēju skaits pastāvīgi aug.

Britu mūsdienu izdevumi  Q Magazine un Clash Magazine dēvē  repa mākslinieku Tommy Cash par ''tumšo lordu'' viņa sacerēto  ''postmodernisma mītu'' dēļ, bet viņa mūziku par ''motivējošu''.  Ņujorkas Paper Magazine nosaucis mākslinieku par  ''īstu autoru''. Тomijs ir kļuvis arī par franču kulta izdevuma Antidote vāka seju. Šovasar  Kešs  piedalījās Rick Owens-а demonstrācijā un tūrē Charlie XCX ''Pop2''.   Populārā žurnāla Dazed Magazine  reitingā ''Dazed100''  reperis ieņēma 8.pozīciju.

Аlbums ¥€$ - tas ir unikāls Tommy Cash projekts, kura ierakstīšanā piedalījās daudzi izpildītāji: Boys Noize (ASAP Rocky, HEALTH, Erol Alkan), Amnesia Scanner (FKA Twigs, David Byrne), A. G. Cook (PC Music, Charli XCX)  un Danny L Harle (Charli XCX, Caroline Polachek, Nile Rodgers).

Тоmijs Kešs par albumu ¥€$: ''Tajā ir daudz dažādu koncepciju: gan muzikālo, gan idejisko. Un vispār šī ideja par  ''¥€$'' — tas ir kā ''Euroz Dollaz Yeniz'', uz to pašu pusi, turpinājums. Es iamantoju valūtu logo kā savus  numerals. ¥€$  apsteidz savu laiku skaņas ziņā. Tas var jums būt pa prātam, var arī nebūt, bet esmu pārliecināts, ka jūs nekad neko tamlīdzīgu nebūsiet dzirdējis. Ceru, ka  ¥€$  visiem ''noraus jumtu'' – šī plate ir ārpus laika, par ko es ļoti priecājos.''

Pasākumu iesildīs populārais Rīgas  DJ  Nikola Negorod, iepriecinot publiku ar saviem trekiem. Pēc koncerta notiks afterpārtija leģendārā mākslas telpā Autentika.  

Sākums plkst. 20:00, ieeja pasākumā no plkst. 19:00.