logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Atcelts Oleg Kenzov

Informējam, ka pasākums Oleg Kenzov, kas bija paredzēts 10.08.2024., Stropu Vilnis Chill and Grill kempings  IR ATCELTS.

Atcelts grupas The Smile koncerts

Lai saņemtu atpakaļ naudu par iegādātajām biļetēm līdz 14.augustam jāaizpilda anketa (ŠEIT). Naudas atmaksa tiks veikta līdz 28.augustam.

Atcelts Agatino Romero

Informējam, ka pasākums Agatino Romero , kas bija paredzēts 27.07.2024., Wondersalā  IR ATCELTS. Nauda tiks atgriezta uz Jūsu pirkuma brīdī norādīto bankas kontu.

Pārcelts Tima Belorusskih

Informējam, ka tehnisku iemeslu dēļ Tima Belorusskih koncerts, kurš tika paredzēts 13.07.2024, plkst. 20:00 klubā Tower, tiek pārcelts uz 30.11.2024, plkst. 20:00, klubu Tower.

Atcelts pasākums Kalush Orchestra

Ja iegādājāties biļetes Biļešu Serviss mājaslapā, nauda par pasākuma biļetēm tiks atgriezta automātiski uz Jūsu pirkuma brīdī norādīto kontu.

Atcelts Wondersala Retro Disco.

Informējam, ka Wondersala Retro Disco koncerts kas bija paredzēts 14.07.23 pulksten 19:00, Wondersalā tiek atcelts un netiks pārcelts.

Pārcelta Interaktīvā pasaka - 'Zaķi'

Interaktīvā pasaka - 'Zaķi', kas bija paredzēta 2024. gada 7. un 8. septembrī, tiek pārcelta uz 2024. gada 26. un 27. oktorbri.

Atcelts XCHO @ Tower Concert Hall

Pasākuma rīkotājs atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Atcelts Iskui Abalyan un draugi. Projekts 'Cita dzīve'

Informējam, ka pasākums Iskui Abalyan un draugi. Projekts 'Cita dzīve', kas bija paredzēts 12.07.2024., Dzintaru koncertzālē IR ATCELTS.

Pārcelts Rafael Cerato (Afterparty)

Informējam, ka pasākums Rafael Cerato, kas bija plānots 14. jūnijā, ir PĀRCELTS uz 23. augustu.  

Atcelts pasākums Artbat

Informējam, ka Artbat koncerts kas bija paredzēts 14.06.24 pulksten 21:00, Wondersalā tiek atcelts un nenotiks paredzētajā vietā un laikā. Ar iegādātajām biļetēm jūs varat apmeklēt...

Atcelts pasākums Liepavots 25

Liepavota koncertā vietā notiks koncerts ”Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu” . Ar iegādātajām biļetēm jūs varat apmeklēt šo koncertu un iegādātās biļetes nav jāgaida.

Mainīts sākuma laiks The Prodigy

Informējam, ka The Prodigy koncertam, kas paredzēts 18.08.2024, Wondersalā tiek mainīts sākuma laiks un koncerts sāksies 19:20 un koncerts beigsies 23:00. Ieeja pasākumā no 18:00.

Atcelts pasākums BRĀĻI SAFRONOVI. SUPERMAĢIJA

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Atcelts pasākums TODES. #TURPINĀJUMS

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Atcelts pasākums ZIVERT Daugavpilī

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Pārcelts - Dīters Bolens (Dieter Bohlen). 40 gadi Modern Talking

Lai samainītu nopirkto biļeti Arēnā Rīga uz koncertu Dzintaru koncertzālē, lūdzam sazināties ar organizatoru SIA Art ritmi: teatrons@inbox.lv.  Ja nevariet ierasties uz koncertu jaunajā datumā, varat pieteikt biļešu atgriešanu līdz 2024.gada 13. decembrim, aizpildot anketu ŠEIT.

Pārcelts Jony

No organizatoriem neatkarīgu iemeslu un mākslinieka personisko apstākļu dēļ, koncerts JONY, kas tika paredzēts 2024.gada 31.maijā tiek pārcelts uz 2025. gada 31.maiju. Visas iegadātās biļetes ir derīgas uz koncertu pārceltajā datumā.

Grupas Artik & Asti koncerts tiek pārcelts uz 20.10.2024.

Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas. Pateicamies par sapratni un uz tikšanos koncertā!

“Kids Wonderland” Ventspilī, tiek pārcelts uz 2024.gada vasaru

Visas iepriekš iegādatās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam. Saglabājot biļeti uz nākamā gada festivālu “Kids Wonderland”, iegūsiet + 1 bonusa biļeti.

Grandiozais strūklaku šovs 'The 5th element' Daugavpilī pātcelts uz 17.08.2024

Tehnisku iemeslu dēļ,  Grandiozais strūklaku šovs “The 5th element” Daugavpilī stadionā “Lokomotīve”, tiek pārcelts uz 2024.gada 17. augustu, norises vieta netiks mainīta.

ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ, kurš tika paredzēts 13.04.2022. tiks pārcelts un paredzētajā datumā NENOTIKS

Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, pasākums nenotiks. Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Izmaiņas programmā Nikolajs Fomenko

Koncerta “Fomenko un viņa draugi” organizatori informē, ka personisku iemeslu dēļ mākslinieks 9.jūlijā nevarēs uzstāties Dzintaru koncertzālē. Skatītāji, kas vēlas atdot atpakaļ biļetes, var to izdarīt, atbilstoši tirdzniecības noteikumiem iesniedzot pieteikumu Biļešu serviss - https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund.
 
Tāpat iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas jaunam pasākumam, kas notiks tajā pat dienā un laikā - 9.jūlijā plkst. 19:30, Aleksandra Fiļipenko monoizrādei un koncertam, kurā piedalīsies izcili mūziķi no visas pasaules.
9.jūlijā plkst. 19:30 Dzintaru koncertzālē (Turaidas iela 1, Jūrmala) notiks literāri muzikāls vakars divās daļās. Pirmajā daļā uzstāsies teātra un kino aktieri Aleksandrs Fiļipenko ar monoizrādi “Sveicināti, Mihail Mihailovič!”. Šajā azartiskajā programmā mākslinieks meistarīgi apvieno divus ģeniālus autorus – Mihailu Zoščenko un Mihailu Žvaņecki. Kaut arī šie izcilie satīras autori pārstāv divus dažādus laikmetus, viņus vieno ironiska attieksme pret notikumiem un prasme piedāvāt cilvēkiem šo ironiju kā aizsardzību. Tieši tādēļ mazais cilvēks – Žoščenko varonis – jebkurā gadījumā ir laimīgs, bet Žvaņecka varonis – padomju cilvēks – pat ikdienas sadzīves ellē atrod lietas, par kurām var pasmieties. Aleksandrs Fiļipenko piedāvā skatītājiem kopā ironiski pasmieties par muļķību, vulgaritāti un mazliet arī par sevi.
Literāri muzikālajā vakarā piedalīsies arī unikālais mūziķis, par pasaulē labāko bajānistu atzītais Aidars Gainullins (Vācija), kura spoži priekšnesumi valdzina miljoniem skatītāju; apburoša soprāna īpašniece, operas dīva, kas uzstājas visā pasaulē, Zarīna Altinbajeva (Kazahstāna), kā arī Latvijas skatītāju iecienītais ansamblis Gentlemen's Strings un tā dibinātājs, leģendārais kontrabasists Grigorijs Kovaļevskis.
Klasika, džezs, tango, world music, roks, folkmūzika un etnomūzika – programmā izskanēs ļoti dažādi mūzikas žanri un stili. Bajāna meistara Aidara Gainullina izpildījumā skanēs Eitora Vila – Lobosa, Frančesko Sartori, Astora Pjacollas un Karlosa Gardeļa mūzika. Līdztekus klasikas skaņdarbiem bajānists Aidars Gainullins izpildīs arī leģendāru rokgrupu - Rammstein, Nirvana, The Prodigy, Queen – hītus, paša sacerētus skaņdarbus, tostarp populāro muzikālo tēmu no Ivana Viripajeva filmas “Eiforija”.
Zarīna Altinbajeva dziedās ne tikai populāras operu ārijas, tostarp slaveno Karmenas āriju Habaneru no Bizē operas “Karmena”, bet arī kopā ar Aidaru izpildīs Pjacollas, Vila-Lobosa, citu autoru skaņdarbus.
Spožais koncerts būs neaizmirstams kultūras notikums visiem, kuri novērtē satīru un humoru, kā arī kaislīgu, neatkārtojamu pasaules mūzikas zelta fonda dižāko skaņdarbu izpildījumu.
***
Aleksandrs Fiļipenko — augstākās raudzes aktieris, aktieris – leģenda, aktieris – laikmets. Klasikas pārzinātājs, spožs deklamētājs un, protams, teātra un kino zvaigzne, kas nospēlējis neskaitāmas spilgtas lomas, sākot ar Kaščeju Nemirstīgo līdz Azazello. Fiļipenko uzstāšanās vienmēr ir jaudīga neticamas enerģijas plūsma. Talanta enerģijas, mākslinieciska vārda enerģijas. Un iespēja pieskarties šai mākslai ir liela veiksme.
 
Aidars Gainullins, bajāns (Vācija). Pasaules līmeņa bajānists, komponists, uzstājies pasaulē prestižākajās koncertzālēs, tostarp Carnegie Hall (Ņujorka), Berlīnes filharmonijas lielajā zālē, Gaveau zālē (Parīze), Kenedija centrā (Vašingtona), Wigmore zālē (Londona). Mūziķis uzstājies kopā ar izciliem partneriem, tostarp, Stepanu Hauseru, Mireju Matjē, Annu Ņetrebko, Ervīnu Šrotu, u.c.
Zarīna Altinbajeva, operdziedātāja, soprāns (Kazahstāna)
Daudzu starptautisku konkursu laureāte. Uzstājusies pasaulē slavenos operteātros, tostarp Pergolesi Opera Theater (Itālija), Astana Opera (Kazahstāna), Paliašvili Gruzijas operas un baleta teātrī (Gruzija), Tokyo Bunka Kaikan (Japāna), Marijas teātrī, Helikon-operā (Krievija), Azerbaidžānas valsts akadēmiskajā operas un baleta teātrī (Azerbaidžāna), u.c. Lielu uzmanību velta estrādes mūzikai. Ierakstījusi disku kopā ar Dimašu (Dimašs Kudaibergens), populāru Kazahstānas popmūziķi, kura balsij ir sešu oktāvu diapazons.
Gentlemen's String, Grigorija Kovaļevska izveidots ansamblis, kurā spēlē populāri Latvijas mūziķi un kas īsā laikā iekaroja skatītāju simpātijas, ar lieliem panākumiem koncertējot Latvijā.
Grigorijs Kovaļevskis - dzīva mūzikas pasaules leģenda. Viņa partneri uz skatuves bijuši Svjatoslavs Rihters, Miša Maiskis, Mstislavs Rostropovičs, Žeņa Kisins, Mihails Pletņevs un citi izcili mūziķi. 40 savas radošās dzīves gadus Grigorijs Kovaļevskis  veltījis orķestrim “Maskavas virtuozi”, bijis klāt tā tapšanā. Bijis ne tikai šī slavenā kolektīva, kurš uzstājies pasaulē visprestižākajās koncertzālēs, mūziķis, bet arī direktors.
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot