logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Biežāk uzdotie jautājumi


Saglabāt


Biļešu personificēšana
Legāla biļešu iegāde iespējama tikai pie oficiāliem biļešu pārdevējiem (skat. Kas ir oficiālais biļešu pārdevējs?) un vienīgi tiešsaistes (on-line) režīmā. Lai novērstu biļešu nokļūšanu otrreizējā tirgū, tālākpārdošanu (spekulāciju ar tām) un dažāda veida krāpšanos, biļetes pirkšanas procesā tiek personificētas. Tas nozīmē, ka uz biļetes tiek uzdrukāts attiecīgā pircēja vārds un uzvārds. Pārliecinieties, ka Jūsu vārds un uzvārds pirkšanas procesā norādīts pareizi.
Ierodoties uz koncertu, Jums būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte vai autovadītāja apliecība), lai salīdzinātu ar vārdu uz biļetes. Nepieciešamības gadījumā var nākties uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (bankas maksājuma uzdevumu vai izrakstu par veikto maksājumu).
Tā kā viena persona drīkst iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes (uz visām tām būs viens pircēja vārds un uzvārds), koncerta teritorijā Jūs un maksimāli vēl trīs līdznācēji tiks ielaisti tikai kopā ar Jums.

Personu apliecinošs dokuments
Par personu apliecinošu dokumentu kalpo jebkurš no norādītajiem: pase, ID karte vai autovadītāja apliecība ar derīgu lietošanas termiņu.

Kāpēc biļešu tālākpārdošana ir neētiska?
Biļešu tālākpārdošana(spekulācija) nozīmē to iegādi par oficiāli noteiktu cenu (skat. Kāda ir biļešu oficiālā cena?) un pārdošanu par jau palielinātu cenu (fiziski vai ar interneta tirdzniecības platformu starpniecību). Tādējādi īstiem mākslinieka faniem tiek liegta iespēja iegādāties biļetes par to oficiālo cenu.
Lai iepriekšminēto situāciju novērstu, biļetes tiek personificētas(skat. Biļešu personificēšana)un viens pircējs var iegādāties maksimums 4 biļetes.
Ja kaut kādu apstākļu dēļ vēlaties nopirkto biļeti pārdot, apskatiet norādījumus:Es tomēr netieku uz koncertu un vēlos savu biļeti pārdot. Kā man pareizi rīkoties?

Kas ir oficiālais biļešu pārdevējs?
Vienīgie oficiālie biļešu pārdevēji uz Eda Šīrana Rīgas koncertu ir:
Latvijā: www.bilesuserviss.lv
Igaunijā: www.piletilevi.ee
Lietuvā: www.bilietai.lt
Baltkrievijā: www.kvitki.by

Kāda ir biļešu oficiālā cena?
€59,60
€69,60
€79,60

Kā es varu samaksāt par biļetēm?
Ar kredīta vai debeta karti (Maestro, Visa, Visa Electron)
Ar internetbankas starpniecību

Cik biļešu es drīkstu iegādāties?
Viena persona var iegādāties līdz 4 personificētām biļetēm.

Ja nu mēs vēlamies iegādāties biļetes lielākā skaitā nekā tikai 4?
Viena persona var iegādāties līdz 4 biļetēm. Jūsu draugiem vai radiem, ja to skaits pārsniedz 3, jāpērk biļetes atsevišķi.

Vai varu iegādāties biļeti kā dāvanu kādam?
Jā. Ja uzreiz zināt, kam šo biļeti dāvināsiet, pirkšanas laikā norādiet attiecīgās personas pilnu vārdu.

Kā rīkoties, ja kopš biļetes iegādes brīža mainīts uzvārds vai vārds?
Lai Jūs varētu identificēt, lūdzu ņemiet līdzi uz koncertu gan veco, gan jauno personu apliecinošo dokumentu vai oficiālu valsts iestādes izsniegtu dokumentu, kas apliecina uzvārda maiņu, piemēram, laulību reģistrācijas apliecību.

Esmu iegādājies 4 biļetes, uz kurām visām ir mans vārds. Kā koncertā varēs iekļūt pārējās personas, kas nāks kopā ar mani?
Personu apliecinošs dokuments (skat. Personu apliecinošs dokuments) jāuzrāda tikai tai personai, kuras vārds attēlots uz biļetes. Tādējādi Jūs varat aicināt uz koncertu jebkuru personu, ko vēlaties, taču jums jāierodas visiem kopā.

Es tomēr netieku uz koncertu un vēlos savu biļeti pārdot. Kā man pareizi rīkoties?
Rīkotājs par papildus samaksu apņemas izskatīt iespēju mainīt personas datus uz personficētās biļetes. Tai pašā laikā Rīkotājs patur tiesības neapstiprināt personas datu maiņu. Par personas datu maiņas iespējām uz personificētās biļetes lūdzam vērsties: info@bilesuserviss.lv.

Esmu iegādājies biļeti no kāda un konstatēju, ka uz tās ir svešs vārds un uzvārds. Vai es vienalga varēšu apmeklēt koncertu?
Nē. Vārdam un uzvārdam uz biļetes jāsakrīt ar personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), kas Jums jāuzrāda pirms iekļūšanas koncerta teritorijā.

Man atteikta ieeja pasākumā. Kā varu saņemt atpakaļ iztērēto naudu?
Ja būsiet iegādājies biļeti no neoficiālā pārdevēja (skat. Kas ir oficiālais biļešu pārdevējs?), mēs Jums izsniegsim oficiālu atteikuma vēstuli. Jūs to varat izmantot, vēršoties pēc kompensācijas pie Jūsu biļetes pārdevēja (juridiskas vai fiziskas personas, kas Jums to pārdeva).

Kāpēc nevajadzētu publicēt nopirktās biļetes attēlu sociālajos tīklos?
Katra biļete satur informāciju, ar kuras palīdzību to iespējams nelegāli izmantot. Jūsu biļeti var nokopēt un izmantot kāds cits, savukārt Jums vairs nebūs iespējas apmeklēt kāroto koncertu.

Cik agri būtu jāierodas uz koncertu?
Tā kā bez ierastās drošības kontroles notiks vēl arī vārda uz biļetes un personu apliecinošā dokumentā salīdzināšana, lūdzam ierasties pasākuma vietā laikus. Atliekot ierašanos uz pēdējo brīdi, pieaug iespēja nokavēt uzstāšanās sākumu. Tāpēc sekojiet papildu informācijai par ieeju atvēršanas laiku, kas tiks norādīts tuvāk pasākuma dienai.

Kādi ir vecuma ierobežojumi?
Tādu nav.  Taču vecākiem atgādinām, ka saskaņā ar LR likumdošanu bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem, pēc plkst. 23.00 aizliegts atrasties publiskās vietās bez pieauguša pavadošā klātbūtnes.
 
Vai koncerta teritorijā drīkstēs ienest foto un video aparatūru?
Nē, nekāda veida profesionālas video, foto vai ierakstu aparatūras ienešana pasākuma teritorijā nav atļauta.

Vai koncerta teritorijā drīkstēs ienākt ar saviem dzērieniem un/vai ēdieniem?
Nē, nekāda veida ēdienu vai dzērienu līdznešana koncerta teritorijā nav atļauta. Taču norises vietā dzērienu un ēdienu pārdevēji būs sagatavojuši vispusīgu piedāvājumu dažādām gaumēm, tai skaitā organiskos un veģetāros.
Tirdzniecības vietās būs pieejami gan alkoholiskie, gan bezalkoholiskie dzērieni. Atgādinām, ka iegādājoties alkoholiskos dzērienus, personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem, ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu visos gadījumos neatkarīgi no tā, vai tirgotājs to ir pieprasījis.
Ja Jūsu veselības stāvoklis pieprasa kādu speciālu ēdienu vai dzērienu, ko absolūti nepieciešams ņemt līdzi, lūdzam vērsties: info@ltips.lv

Reklāmas, mārketinga aktivitātes un komercdarbība
Pasākuma teritorijā aizliegts veikt jebkāda veida reklāmas un mārketinga aktivitātes, kā arī komercdarbību, kas nav rakstiski saskaņota ar Rīkotāju.

Vai pēc iekļūšanas koncerta teritorijā drīkstēs to atstāt un atkal atgriezties?
Nē. Ar iegādāto biļeti Jūs varat iekļūt koncerta teritorijā tikai vienreiz. Ja kādu iemeslu dēļ Jūs dodaties projām, atkārtoti atgriezties vairs nedrīkstēs.
 
Saglabāt
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot