logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Instrumenti. Runā Rīga

Se 26.10.2024 20:00
Arēna Rīga

Grupa “Instrumenti” atgriežas Arēnā Rīga

“Instrumenti”, viena no vērienīgākajām Latvijas mūzikas grupām, izziņo koncertu “Runā Rīga”, kas 26. oktobrī notiks “Arēnā Rīga”.

“Instrumenti”, kas šobrīd strādā pie jaunām dziesmām, šī gada otrajā pusē klausītājus priecēs ar jaunu albumu un, atzīmējot šo faktu, oktobra beigās rīko vērienīgu koncertšovu “Arēnā Rīga”. Pirmo reizi “Instrumenti” pulcēja pilnu arēnu 2011. gada nogalē debijas albuma “TRU” koncertsērijas ietvaros, pēc tā “Instrumenti” lielākie koncerti norisinājušies “Mežaparka lielajā estrādē” un “Daugavas stadionā”.

Koncerts "Arēnā Rīga" solās būt audiovizuāls un emocionāls piedzīvojums. "Instrumenti" - grupa, kuru veido Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns, sadarbojoties ar izcilu radošo un tehnisko komandu, vienmēr ir izcēlušies ar spēju radīt neaizmirstamus koncertus, kuros šova spilgtie elementi veido harmonisku savienojumu ar brīžiem intīmo un trauslo atmosfēru, tādējādi radot unikālu un atmiņā paliekošu pieredzi katram klātesošajam.

Reinis Sējāns stāsta: “Dziesmas nereti pie mums nāk komplektā ar vīziju par to, kā tās izklausās un izskatās uz milzīgas skatuves daudzu tūkstošu priekšā, un Arēna Rīga vīzijās parādās itin bieži, jo šī vieta Instrumentu dzīvē ir ārkārtīgi svarīgs pieturas punkts. Tieši pārpildītā Arēnā Rīga pirms aptuveni desmit gadiem piedzīvojām neaizmirstamu koncertu, kurā guvām pārliecību, ka tur kādudien noteikti jāatgriežas. Un tā diena tuvojas.

Līdz ar ziņu par koncertu, “Instrumenti” publicē arī jaunu dziesmu “Man patīk” un tās teksta video versiju, ko radījis grafiskais mākslinieks Jānis Spēlmanis (SHADE). “Man patīk” ir jau trešais singls no gaidāmā albuma “Runā Rīga”.

 “Manā dzīvē “Instrumenti” ir brīnumu darbnīca. Tieši tāpēc tik ļoti priecājos par tik gaidītu atkalsatikšanos šajā mūzikā, šajā sajūtā un enerģijā. Un arēna tik ļoti piestāv dziesmām, kuras esam radījuši jaunajam albumam,”stāsta Jānis Šipkēvics.

Biļetes uz “Instrumenti” “Arēnas Rīga” koncertu pieejamas instrumenti.in un Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Bērniem līdz 7 g.v. ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Cilvēkiem ratiņkrēslā būs īpaša vieta uz paaugstinājuma. Pirmās biļetes lētāk!

Vairāk informācijas: https://www.instrumenti.in

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Instrumenti. Runā Rīga Se 26.10.2024 20:00 Arēna Rīga 44.90 - 74.90
Pasākums Instrumenti. Runā Rīga
Datums / Laiks Se 26.10.2024 20:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 44.90 - 74.90
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 2,50 EUR apmērā.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 2.40Eur apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3.5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Tru Crew SIA
Plēnes 4, Rīga, LV-1046, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103429436
Pasākums Instrumenti. Runā Rīga
Datums / Laiks Se 26.10.2024 20:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 44.90 - 74.90
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Mashina Vremeni Best songs Mashina Vremeni Best songs Arēna Rīga
Pirkt Fixie Show: 'Uzmanieties, Fiksiki!' / Фикси-Шоу 'Oсторожно, Фиксики!' PopulārsPopulārsFixie Show: 'Uzmanieties, Fiksiki!' / Фикси-Шоу 'Oсторожно, Фиксики!' Arēna Rīga
Pirkt Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour PopulārsPopulārsBryan Adams: So Happy It Hurts Tour Arēna Rīga
Pirkt Thirty Seconds To Mars - Seasons PopulārsPopulārsThirty Seconds To Mars - Seasons Arēna Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot