logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Liepavots 25

Ce 05.09.2024 19:00
VEF kultūras pils

Grupa LIEPAVOTS svin 25 gadu jubileju!

 Viena no visu laiku populārākajām latviešu šlāgermūzikas grupām LIEPAVOTS šogad svin savas pastāvēšanas ceturtdaļgadsimtu. Septembrī tā kopā ar draugiem – ar grupām STARPBRĪDIS un ZEMEŅU IELA, kā arī ar HENRIKU KALVĪTI, ELITU STRAZDIŅU un JENNY MAY – būs dzirdama divos grandiozos jubilejas koncertos: 5. septembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī un 7. septembrī – Cēsu kultūras namā „CATA”.

Jau pirms vairākiem gadiem LIEPAVOTS ar lielām ovācijām tika sagaidīts savos 20 gadu jubilejas koncertos, bet šoreiz grupa sola savus klausītājus iepriecināt ar vēl lielākiem pārsteigumiem. Grupas pamatsastāvā uzstājas Māris Tālbergs (vokāls, ģitāra) un Sergejs Gurtiņš (vokāls, ģitāra, taustiņinstrumenti, aranžējumi, studijas apstrāde), taču šoreiz uz skatuves būs krāšņs šovs ar dzīvo pavadījumu un profesionālu mūziķu piedalīšanos.

Daudzu gadu laikā LIEPAVOTS dažādos sastāvos ir piedalījusies vairākos mūzikas festivālos, turklāt ieguvusi plašu popularitāti ne vien dzimtajā zemē, bet arī aiz Latvijas robežām.

Līdz šim LIEPAVOTS ir izdevis divus studijas albumus. Pirmais ar nosaukumu „Ilgu krasti” iznāca 2002. gadā, bet divus gadus vēlāk dienasgaismu ieraudzīja disks „Tavā tuvumā”. Tagad līdz ar jubilejas koncertiem zaļā gaisma tiks dota jaunajam albumam, par kura nosaukumu gan vēl neesot simtprocentīgas skaidrības. „Albums mums faktiski jau gatavs, taču nav sanācis to pabeigt līdz galam,” saka Sergejs Gurtiņš. Albuma nosaukums vēl nav izdomāts, taču divi varianti gan ir – tas sauksies „Mīlestības stacija” vai „Pietura”. To, kāds būs nosaukums, izlemt uzticēsim mūsu faniem.”

Sergejs Gurtiņš atceras, ka pirmo popularitātes vilni LIEPAVOTS piedzīvoja līdz ar pirmā albuma izdošanu, kurā varēja dzirdēt lielākos pasaules slavenās grupas SMOKIE dziesmas latviešu valodā. Nākamais LIEPAVOTA panākums bija pašu radītā oriģināldziesma „Pieturā”. Tā kļuva par lielu hitu: „Šī dziesma bija kā pilnīgs svaiga gaisa malks. Visus pārsteidzām. Ar šo brīdi mēs atkal nokļuvām uzmanības centrā, un šī būšana uz viļņa turpinās vēl šodien! Pēdējie desmit gadi mums ir bijuši aktīvi, tādēļ jo īpaši priecājamies, ka joprojām ir tik liels fanu pulks. Faktiski tas gadu no gada kļūst arvien lielāks, kas ļoti gandarī. Tas mudina turpināt strādāt un priecēt savu klausītāju loku ar jaunām dziesmām.”

Par to, ka LIEPAVOTS ir viena no latviešu šlāgermūzikas spilgtākajām apvienībām, liecina dažādas aptaujas, viesošanās neskaitāmās televīzijas pārraidēs un izpārdotie koncerti. Piemēram, reiz portālu „Tauta Runā” un „Vakara Ziņas” aptaujās LIEPAVOTS tika atzīts par Latvijas populārāko ballīšu ansambli! Sergejs Gurtiņš atceras, ka negaidītu pārsteigumu LIEPAVOTS piedzīvoja LTV „Šlāgeraptaujā”, kurā saņēma balvu par Latvijas patriotiskāko dziesmu (lielais hits „Vēstule uz Latviju”).

„Protams, priecē tas, ka LIEPAVOTA dziesmas tik ļoti iepatikušās klausītājiem,” atzīst Māris Tālbergs. „Gluži vai iesakņojušās fanu atmiņā – piemēram, „Pietura”, „Vēstule uz Latviju”, „Baiba” joprojām visiem patīk, un tās vienmēr pieprasa katrā koncertā vai ballītē! Ceturtdaļgadsimts aktīvā mūzikas dzīves apritē nav nemaz īss periods, bet uz lauriem arī ilgi nevar gulēt. Tieši tāpēc turpinām aktīvi strādāt. Vēl daudz ideju un ieceru padomā. 25 gadu jubilejas tūrē nevēlējāmies doties tikai divatā vien. Nolēmām ņemt līdzi arī mūsu muzikālos draugus.”

25 gadu jubilejas tūrē LIEPAVOTAM pievienosies grupas ZEMEŅU IELA un STARPBRĪDIS, kā arī dziedātāji Henriks Kalvītis, Elita Strazdiņa un Jenny May.

Koncertos būs dzirdami visi lielākie grupas LIEPAVOTS hiti. Kā paši saka, „būs muzikālais kokteilis no senajiem un jaunajiem laikiem”. Klausītāju vērtējumam tiks nodoti arī daudzu jaunu dziesmu pirmatskaņojumi – to, kas tiks iekļauti LIEPAVOTA jaunajā albumā.

Biļetes uz šiem jubilejas koncertiem iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās.

 

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Liepavots 25 Ce 05.09.2024 19:00 VEF kultūras pils
Pasākums Liepavots 25
Datums / Laiks Ce 05.09.2024 19:00
Norises vieta VEF kultūras pils
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
VEF kultūras pils
Ropažu iela 2 Rīga Latvija
Organizators
Sax & MARTINI SIA
Dārzu iela 56A, Rīga, LV-2008, Jūrmala,
Vien. Reģ. Nr.: 41203065034
Pasākums Liepavots 25
Datums / Laiks Ce 05.09.2024 19:00
Norises vieta VEF kultūras pils
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pārdošana apturēta Liepavots 25 ApturētsApturētsLiepavots 25 CATA Kultūras nams, Cēsis
Pārdošana apturēta Liepavots 25 ApturētsApturētsLiepavots 25 Brīvdabas koncertzāle Mītava
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot