logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Gruzijas nacionālais karaliskais balets ar deju šovu 'Gruzijas Uguns'

Ot 26.11.2024 19:00
VEF kultūras pils

GRUZIJAS UGUNS

26.novembrī, 19.00

VEF Kultūras Pilī

Gruzijas nacionālais karaliskais balets ar deju šovu “GRUZIJAS UGUNS”

Katra deja ataino tā reģiona īpatnības, kurā tā ir radusies. Kalniešu dejas ir ātras un asas, bet dejas no līdzenumiem ir līganas. Izteiksmīgās un līganās gruzīnu sieviešu dejas krasi atšķiras no vīriešu dejām, vīrišķīgām, trauksmainām, ar neparastiem griezieniem un lēcieniem. Katra gruzīnu nacionālā deja pieprasa īpašu kostīmu, kas atspoguļo dažādu reģionu nacionālo apģērbu.

Gruzīnu dejas sniedz neticamu baudījumu gan skatītājiem, gan pašiem dejotājiem. Neviens nepaliek vienaldzīgs pēc tik iespaidīga skata. Dejotāju kustības ir tik nevainojamas un precīzas, ka to ir vērts redzēt!

Gruzijas tautu dejas var iedalīt solo, pāru un grupas dejās. Katram dejotājam jāiekļaujas kopējā scenogrāfijā, kaut tajā pašā laikā izpildītāji nedrīkst zaudēt savu individualitāti. Dažas dejas no partneriem pieprasa sacensties spēkos, veiklībā, pacilātībā un drosmīgās kustībās.

Dejotāji pārvalda unikālu dejas tehniku, tie ir pasaulē vienīgie vīrieši, kuri dejo uz pirkstu galiem bez īpašiem speciālajiem apaviem. Tā ir neticama vīrišķās enerģijas parāde, iespaidīgie lēcieni un griezieni tiek izpildīti ar tādu precizitāti un ātrumu, ka grūti to pat iedomāties. It kā viņi debesīs lidotu.

Dejotājām ir sava grācija un burvība, kuru var salīdzināt ar klasisko baletu, kur katrai emocijai un sajūtai ir sava tradicionālā kustība. Viņas ir maigas un mierīgas; viņas sper maziņus solīšus un rada slīdēšanas iespaidu, it kā gulbji slīdētu pa ezera virsmu. Sieviešu rokām ir jākustas lēni un maigi...

«Gruzijas uguns» ir vesela izrāde, kuru saista vienota ideja un sižeta līnija.

«Man ir grūti iedomāties, ka kāds, kas ir redzējis īstas gruzīnu tautas dejas, negūs no tām īstu baudījumu. Un ja jūs redzēsiet Gruzijas Karaliskā Nacionālā baleta uzstāšanos, tas būs vienkārši ideāli!» - saka mākslinieciskais vadītājs un galvenais baletmeistars Gela Pochišvili.

Nacionālais Karaliskais baletu dibināja 2008.gadā horeogrāfi Gela Pochišvili un Maija Kiknadze. Saglabājot gruzīnu nacionālās dejas tradīcijas, ansamblis izceļas ar novatorismu un augstu profesionālo līmeni. Vairāk nekā 40 miljoni cilvēku 80 valstīs ir aplaudējuši dejotājiem, kuri satriec skatītāju iztēli ar lielisku izpildījuma tehniku, neatkārtojamu artistiskumu, pacilātību un nevainojamu ekspresiju, kas raksturīga vienīgi gruzīnu dejām.

 

 

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/STARconcert.Riga

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Gruzijas nacionālais karaliskais balets ar deju šovu 'Gruzijas Uguns' Ot 26.11.2024 19:00 VEF kultūras pils 27.00 - 64.80
Pasākums Gruzijas nacionālais karaliskais balets ar deju šovu 'Gruzijas Uguns'
Datums / Laiks Ot 26.11.2024 19:00
Norises vieta VEF kultūras pils
Cena 27.00 - 64.80
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
VEF kultūras pils
Ropažu iela 2 Rīga Latvija
Organizators
STARconcert SIA
Slāvu iela 13 k-4-249, Rīga, LV-1073, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40003972780
Pasākums Gruzijas nacionālais karaliskais balets ar deju šovu 'Gruzijas Uguns'
Datums / Laiks Ot 26.11.2024 19:00
Norises vieta VEF kultūras pils
Cena 27.00 - 64.80
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Vijs / Вий Vijs / Вий VEF kultūras pils
Pirkt Balets 'Riekstkodis' / Балет 'Щелкунчик' Balets 'Riekstkodis' / Балет 'Щелкунчик' Arēna Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot