logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

AC/DC Tribute Show 'Highway To Symphony' with Symphony Orchestra

Se 09.11.2024 19:00 - Pi 11.11.2024 19:50
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

AC/DC Tribute Show "Highway to Symphony" with Symphony Orchestra

Dzirdēt leģendārās grupas AC/DC dziesmas koncertā, dzīvajā izpildījumā ir daudzu rokmūzikas fanu sapnis! "Highway to Symphony" ir šovs, kas piepilda sapņus! Pirmais un vienīgais koncerts ar simfonisko orķestri - veltījums slavenajai grupai AC/DC ar īpašo vieszvaigžņu piedalīšanos: Džeks Frosts (labākā Bona Skota balss) un grupa “The Jack”. Šim šovam vienkārši nav analoga!

Vienā vakarā uz skatuves satiksies divi laikmeti! AC/DC un simfoniskais orķestris, klasika un mūsdienas. Koncertu spēcīgā enerģija neatstās vienaldzīgu nevienu no daudzajiem tūkstošiem visu vecumu klausītāju.

"Augstsprieguma" rokenrola kulta periodu, kas nesaraujami saistīts ar Bona Skota personību, iemieso Bona oficiālā balss - Džeks Frosts. Džeks Frosts ir tribute grupas “The Jack” galvenais vokālists, pēc AC/DC fanu klubu domām, vislabākā Bona Skota balss pasaulē!

Savukārt otrais austrāliešu rokeru panākumu periods ir saistīts ar Braienu Džonsonu, kuru šovā iemiesos viesvokālists Dodo "Brian" Šimuns.

"The Jack", AC/DC tribute grupa un simfoniskais orķestris Lords Of The Sound ir 2 stundas augstsprieguma austrāliešu rokenrola vislabākajā dzīvajā izpildījumā.

Klausītājus gaida sprādzienbīstams vērienīgs šovs: divu Austrālijas rokeru laikmetu labākie hiti un ģitāras rifi, maksimāla enerģija, simfoniskas smagā roka integrācijas un interpretācijas, satriecošs skanējums, kas maksimāli pietuvināts oriģinālam! Un pats galvenais - fantastiskas emocijas jūsu iemīļoto AC\DC dziesmu pavadījumā!

Rokenrola grupas AC/DC apvienošanās ar simfonisko orķestri notiek pirmo reizi! Unikāls šovs, austrāliešu roka tīrā enerģija, simfoniskā orķestra aizraujošais skanējums un harmonija jaunā krāsojumā sniegs fantastiskas emocijas! Divi AC/DC laikmeti vienā programmā - "Highway to Symphony".

www.artpartner.lv

 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Pirkt AC/DC Tribute Show 'Highway To Symphony' with Symphony Orchestra AC/DC Tribute Show 'Highway To Symphony' with Symphony Orchestra Arēna Rīga
Pirkt AC/DC Tribute Show 'Highway To Symphony' with Symphony Orchestra AC/DC Tribute Show 'Highway To Symphony' with Symphony Orchestra Daugavpils Kultūras pils
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot