logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Stipro Skrējiens 2025 Uzņēmumu čempionāts

Se 03.05.2025 09:00
Kinopilsēta Cinevilla
Uzņēmumu čempionāts.
 
Uzņēmumiem ir iespēja pieteikties gan Stipro Skrējiena galvenajai, gan Draugu distancei!
“Optibet Stipro Skrējiens” piedāvā lielisku iespēju veselīgā konkurencē noskaidrot, kura ir stiprākā komanda savā nozarē. Piesakiet sava uzņēmuma komandu “Stipro Skrējienam”, reģistrācijas anketā norādot uzņēmuma darbības nozari, un parādiet, ka esat ne tikai nozares speciālisti savā jomā, bet arī stiprākie sporta trasē! Iespējams izvēlēties gan Stipro Skrējiena, gan Draugu skrējiena distanci. Draugu distances sarežģītības pakāpe ir samazināta, salīdzinot ar Stipro Skrējiena galveno distanci, lai skrējienā varētu piedalīties ikviens interesents.
Piesakot sava uzņēmuma komandu skrējienam, ir iespēja baudīt sportisku atmosfēru, pārbaudīt savus spēkus patīkamas konkurences apstākļos, novērtēt komandas sadarbību, veicināt saliedētību un kopā ar kolēģiem kvalitatīvi pavadīt laiku ārpus darba telpām.
 
Apbalvosim gan Stipro Skrējiena, gan Draugu skrējiena stiprāko uzņēmumu komandas. 
Komandā jābūt 4 dalībniekiem, no kuriem vismaz vienai jābūt sievietei. Viens uzņēmums var reģistrēt vairākas komandas. 
Nozaru komandu sarakstus publicēsim, tuvojoties pasākumam.
Dalība no 18 gadu vecuma!

Norises vieta- Kinopilsēta "Cinevilla"
Pirmie 300 dalībnieki saņem īpašu cenu reģistrācijai!
Līdzjutēju un dalībnieku līdzbraucēju skaits netiek ierobežots un ir bez maksas.
 
Optibet Stipro Skrējiens
 
Latvijas aktīvākais skriešanas pasākums “Stipro Skrējiens” nākamgad atkal notiks Cinevillā

Veiksmīgi noslēdzoties Latvijā lielākajam tautas izturības un piedzīvojumu pasākumam “Optibet Stipro Skrējiens”, kas pēc ilgāka pārtraukuma atkal notika Ķegumā, atpūtas un sporta kompleksā "Zelta Zirgs", pasākuma organizatori izsludina nākamā gada datumu un norises vietu. “Stipro Skrējiens 2025” notiks 3. maijā kinopilsētiņā “Cinevilla”, Tukuma novadā. 

"Stipro Skrējiens" sniedz ne vien iespēju pārbaudīt savu izturību un fizisko sagatavotību, bet arī piedāvā gūt jaunu pieredzi un stiprināt kopības sajūtu. Sniedzot palīdzīgu roku trasē un uzmundrinot citus skrējiena dalībniekus rada neaizmirstamas atmiņas un stiprina saites gan starp ģimenes locekļiem un draugiem, gan ar līdzjutējiem, kas iepazīti tieši sacensību laikā. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis skrējējs vai debitants, "Stipro Skrējiens" aicina ikvienu izaicināt sevi un atklāt sevī jaunus spēkus. 

Organizatori ir izvēlējušies nākamā gada norises datumu un vietu, un "Stipro Skrējiens 2025" notiks 3. maijā kinopilsētā "Cinevilla", Tukuma novadā. Šī vieta jau ir iemīļota daudzu skrējiena dalībnieku vidū, jo šeit valda īpaša atmosfēra un trase būs gan aizraujoša, gan izaicinoša.

Optibet Stipro Skrējiens ir vairāk nekā izturības sacensības. Pasākuma mērķis ir sniegt jaunu pieredzi ikvienam interesentam, izkāpjot no ierastās komforta zonas, un pārliecināties par savu fizisko un mentālo izturību. Šajās sacensībās galvenā motivācija ir stiprināt savu gribasspēku, iegūt pārliecību par saviem spēkiem un sniegt palīdzīgu roku citiem trases dalībniekiem, tādējādi raisot Latvijas iedzīvotājos vienotības sajūtu.


Dalībai skrējienā pieejamas četrās dažādas grūtības pakāpes distances, sākot no bērniem pielāgotas trases un Ģimeņu distances ar zemāku slodzi un šķēršļu sarežģītību, līdz pat galvenajam startam sieviešu un vīriešu grupās Stipro Skrējiena pamata distancē ar dažādiem pārbaudījumiem ūdenstilpnēs, tranšejēs, mežā un citviet Cinevilla teritorijā un ap to.  Savukārt Stipro Skrējiena Elites grupā startē sportisti ar augstāku fizisko sagatavotību, lai cīnītos par labākajiem rezltātiem. 

Svarīgi zināt!
 
Dalības maksa tiks paaugstināta pie atbilstoša reģistrēto dalībnieku skaita, nevis līdz konkrētam datumam (izņemot pasākuma dienu) Pievērsiet uzmanību cenu tabulai.
Dalībnieku skaita pieaugums līdz cenu kāpumam tiek skaitīts summā kopā visās distancēs. Kolīdz tas tiks sasniegts, dalības maksa pieaugs visās distancēs un lētākās reģistrācijas vairs nebūs pieejamas. 
Par dalībnieku skaitu un atlikušajām brīvajām vietām regulāri informēsim Optibet Stipro Skrējiena Instagram un Facebook  kontos.
Biļešu Servisā iegādātās reģistrācijas biļetes varēs apmainīt pret dalībnieku numuriem Optibet Stipro Skrējiena EXPO (vieta tiks precizēta) vai pasākuma norises vietā.
 

Vairāk informācijas: http://www.stiproskrejiens.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Stipro Skrējiens 2025 Uzņēmumu čempionāts Se 03.05.2025 09:00 Kinopilsēta Cinevilla 100.00
Pasākums Stipro Skrējiens 2025 Uzņēmumu čempionāts
Datums / Laiks Se 03.05.2025 09:00
Norises vieta Kinopilsēta Cinevilla
Cena 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 • Šī ir dalībnieku reģistrēšanās Optibet Stipro Skrējienam.
 • Pirmie 300 dalībnieki saņem īpašu cenu reģistrācijai!
 • Komandas dalībnieku personas dati būs jānorāda sekojošajos reģistrācijas pirkšanas soļos.
 • Dalībnieku līdzbraucējiem un skatītājiem ieeja pasākumā ir bez maksas!
 • Uzņēmumiem ir iespēja pieteikties gan Stipro Skrējiena galvenajai, gan Draugu distancei!
 • Komandā jābūt  4 dalībniekiem.
 • Komandā jābūt vismaz vienai sievietei.
 • Viens uzņēmums var reģistrēt vairākas savas komandas.
 • Dalība no 18 gadu vecuma
 • Rēķinu uz uzņēmuma rekvizītiem var saņemt pirms reģistācijas iegādes sazinoties ar pasākuma organizatoru rakstot uz e-pastu info@stiproskrejiens.lv , vai pēc reģistrācijas iegādes nosūtot pieprasījumu uz info@bilesuserviss.lv , norādot reģistrācijas biļetes numuru un uzņēmuma rekvizītus. 
 • Norises vieta- Kinopilsēta "Cinevilla"
  Adrese - "Vidusvecvagari", Slampes pagasts, Tukuma rajons


Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kinopilsēta Cinevilla
''Vidusvecvagari'', Slampes pagasts Tukuma nov. Latvija
Organizators
Creo Event SIA
Artilērijas iela 29 Rīga LV1009 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 54103116691
Pasākums Stipro Skrējiens 2025 Uzņēmumu čempionāts
Datums / Laiks Se 03.05.2025 09:00
Norises vieta Kinopilsēta Cinevilla
Cena 100.00
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu distance Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu distance Kinopilsēta Cinevilla
Pirkt Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu komanda Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu komanda Kinopilsēta Cinevilla
Pirkt Stipro Skrējiens 2025 Garmin Elites distance. Individuāli Stipro Skrējiens 2025 Garmin Elites distance. Individuāli Kinopilsēta Cinevilla
Pirkt Stipro Skrējiens 2025 Garmin Elites distance. Komandas Stipro Skrējiens 2025 Garmin Elites distance. Komandas Kinopilsēta Cinevilla
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot