logo
Select period
Search from map
Menu

Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour

Mo 08/07/2024 20:00
Arēna Rīga
51.50 - 101.50

BRYAN ADAMS ŠOVASAR UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

Viens no visu laiku izcilākajiem dzīvās rokmūzikas izpildītājiem Bryan Adams šovasar, 8. jūlijā, uzstāsies Arēnā Rīga koncertturnejas “So Happy It Hurts” ietvaros. Biļetes par zemāku cenu tirdzniecībā no 26. janvāra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 24. janvāra plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem. 

Mākslinieka vērienīgā turneja jau sākusies ASV un turpināsies tālāk Eiropā, kur gaidāms pieturpunkts arī pie mums. Tūre nosaukta pēc Bryan Adams piecpadsmitā studijas albuma “So Happy It Hurts”, kas tika nominēts Grammy balvai. Albumu pandēmijas laikā pilnībā izveidojis Bryan Adams un tajā ir iekļautas 12 dziesmas, kuras viņš ierakstījis, spēlējot dažādus instrumentus.
Bryan Adams unikālās uzstāšanās ir padarījušas viņu par vienu no labākajiem mūsdienu rokmūzikas māksliniekiem. Viņa balss un izpildījuma neticamā dinamika, mijiedarbība ar faniem, enerģija un ārkārtīgi aizraujošā skatuves klātbūtne – visi, kas redzējuši Bryan Adams koncertus vēl ilgi runā par viņa uzstāšanos un piedzīvotajām sajūtām. Bryan Adams turpina piedāvāt augstākā līmeņa mūziku un koncertus jau vairāk nekā 40 gadus. 
 
Bryan Adams ir strādājis ar visām iedomājamām pasaules ikonām, sākot no Barbra Streisand, Bonnie Raitt, Rod Stewart, Sting, Tina Turner un beidzot ar tādām mūsdienu popzvaigznēm kā Ed Sheeran un Taylor Swift. Kopš slavas gūšanas 80. gados viņš ir izveidojis izcilu mūzikas katalogu, kuru dzirdēsim arī koncertā pie mums - “(Everything I Do) I Do It For You”, “Can’t Stop This Thing We Started”, “Summer of ’69” un “Heaven” līdz “Cuts Like A Knife”, “Have You Ever Really Loved A Woman” un “Shine A Light”. 
 
Sensacionāls mākslinieks ar ilgu un bagātīgu karjeru, neskaitāmiem albumiem un platīna ierakstiem, un vairāk nekā 100 miljoniem pārdotu singlu. Viņa ilgā karjera ir devusi viņam arī neskaitāmas balvas un nozīmīgus apbalvojumus. Viņa ceļš un muzikālās izvēles skaidri parāda, ka viņa muzikālajam ceļojumam nav robežu. Koncerts, kuru atcerēsities vēl ilgi, maģisks vakars ar autentisku roka mirdzumu, kuru nedrīkst palaist garām - 8. jūlijs, Arēna Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā no 26. janvāra plkst. 10.00.

More information: http://www.bryanadams.com

Event Date / Time Venue Price  
Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Mo 08/07/2024 20:00 Arēna Rīga 51.50 - 101.50
Event Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour
Date / Time Mo 08/07/2024 20:00
Venue Arēna Rīga
Price 51.50 - 101.50
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
* "Venue service fee" 2,50 EUR is added per each ticket
 
​​​​​​Genera admission tickets (Section 001) for this event are in a different price range. Tickets do not differ by quality. Please choose cheapest tickets available.

Tickets are forbidden to use in any competitions and campaigns without the concert promoter permission.

Event schedule:
18:00 doors open
20:00 start of the program

Any age visitor should have a separate entrance ticket for the event.
There are no age restrictions for event attendees but parents who do not accompany their minors underage of 16 to the event have to take in mind that according to the law of Latvia their minors can’t be on the streets after 10 PM.  

For visitors with disabilities:
A limited-capacity wheelchair platform is available. Discounts are not applicable. A visitor in a wheelchair with companion requires one ticket.

It is presumed, when purchasing Tickets and/or entering or trying to enter the territory of the event, the Visitor is acquainted with these terms and conditions and undertakes to observe them, as well as the laws of the Republic of Latvia. Please note that the Covid-19 restrictions are subject to change and the event will be organised according to the regulations in force for holding public events. There are currently no restrictions or regulations on Covid-19 regarding evnet attendance. 


The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvia
Promoter
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Reg. no: 40103422688
Event Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour
Date / Time Mo 08/07/2024 20:00
Venue Arēna Rīga
Price 51.50 - 101.50
Same promoter Same venue
Buy ticket Fontaines D.C. PopularPopularFontaines D.C. Palladium Rīga
Buy ticket Two Feet PopularPopularTwo Feet Palladium Rīga
Buy ticket The HU The HU Palladium Rīga
Buy ticket Brit Floyd Brit Floyd Palladium Rīga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload