Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BIĻEŠU SERVISS DĀVANU KARTE

Ot 31.10.2017 23:00 - Tr 31.10.2018 23:59
10.00 - 100.00
"Biļešu Serviss" piedāvā vairāk nekā 1000 emociju vienā dāvanu kartē!

Tuvojoties svētkiem, vienmēr domājam, kā iepriecināt sev tuvos cilvēkus – draugus, radus, ģimeni, kolēģus un mīļoto cilvēku. Piedāvājam ikvienam iepriecināt kādu sev tuvu cilvēku ar vairāk nekā 1000 Biļešu Servisa piedāvātajām emocijām, no kurām ikviens varēs izvēlēties sev tīkamāko!

Biļešu Servisa dāvanu kartes ir iespējams iegādāties visās Biļešu Servisa tirdzniecības vietās un internetā. Tās pieejamas 10, 15, 20, 50, 100 € vērtībā!


BIĻEŠU SERVISS DĀVANU KARTES APMAIŅA
Dāvanu karte tās saņēmējam jāapmaina pret SIA BIĻEŠU SERVISS pārdošanā esošo pasākumu biļetēm mājaslapā www.bilesuserviss.lv vai kasēs:

Rīgas Kongresu nams; Dailes teātris; Lielā Ģilde; Stockmann; I/S Sky&More;  T/P Alfa; T/C Galerija Centrs; T/C Mols; T/C Origo; T/C Dole; T/P SOLO; Ķekavas novada Tūrisma informācijas centrs; Bauskas Kultūras centrs; Pilsētas Galerija Valleta; Vidzemes koncertzāle “Cēsis”; Koncertzāle „Lielais Dzintars“; Teātra nams “Jūras Vārti”; Ventspils Kultūras centrs; Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs;  Circle K degvielas uzpildes stacijas.
NB! Biļetes summa jāiztērē viena pirkuma ietvaros. Pirkumā neizmantotā summa jeb pārpalikums netiek atgriezts un neuzkrājas. Ar Dāvanu karti nav iespējams norēķināties par Biļešu serviss Dāvanu karti.

Biļešu Serviss Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret citu Biļešu Servisa Dāvanu karti.


NB! Atsevišķās tirdzniecības vietās nav iespējams iegādāties Biļešu Serviss dāvanu kartes. Ar tirdzniecības vietu sarakstu var iepazīties sadaļā Tirdzniecības vietas.
 
KĀ APMAINĪT DĀVANU KARTI PRET IZVĒVĒLĒTĀ PASĀKUMA BIĻETI INTERNETA VEIKALĀ WWW.BILESUSERVISS.LV?
Ja esat izvēlējies apmainīt Biļešu Serviss Dāvanu karti internet veikalā www.bilesuserviss.lv, tad Jums jāizvēlas pasākums, kura biļetes vēlaties iegādāties. Pēc maksājuma veida izvēles, turpiniet iepirkšanos un lauciņā “Dāvanu kartes kods” ievadiet dāvanu kartes kodu, kas norādīts uz Dāvanu kartes un sastāv no astoņu ciparu un burtu kombinācijas: 
 
BIĻEŠU SERVISS DĀVANU KARTES DERĪGUMA TERMIŅŠ
Biļešu Serviss Dāvanu karte ir derīga gadu no iegādes datuma. Pēc derīguma termiņa beigām, biļetes summa netiek pārcelta uz jaunu periodu.
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi