logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Two Feet

Ср 03.07.2024 20:00
Palladium Rīga

TWO FEET UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Neiespējami ir raksturot multi-instrumentālista Bill Dess, kurš uzstājas ar skatuves vārdu Two Feet, radīto valdzinošo elektronisko mūziku. Hārlemā augušais mākslinieks reflektē uz ļoti dažādām stila ietekmēm un noskaņām. Two Feet beidzot būs nokļuvis līdz Latvijai un 3. jūlijā koncertzālē Palladium uzstāsies ar domājams vienu no mūzikas gardēžu gaidītākajiem šī gada koncertiem. Biļetes tirdzniecībā no 23. februāra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 22. februāra plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Two Feet ir viens no tiem māksliniekiem, kura mūzika ir nevainojami producēta un kuras izpildījums dzīvē ir vēl izcilāks un piepildītāks. Izjust āķīgus ģitāras ritmus, spēcīgu basu, kas caurstrāvo ķermeni un liek elpai aizrauties var tikai baudot koncertu klātienē, un nemaz nerunājot par mākslinieka pavedinošo vokālu un mijiedarbību ar faniem. Ikviens, kuram bijusi iespēja redzēt Two Feet koncertu dzīvē nav atstāts vienaldzīgs. Šis ir starp tiem notikumiem, kuru apmeklēt kopā ar draugiem ar garantiju, ka tas būs lielisks vakars.

1993. gadā Ņujorkā dzimušais Zachary William Bill Dess (Two Feet) mūzikas stāsts aizsākās, kad viņš pameta mācības slavenajā Bērklijas Mūzikas koledžā, lai koncentrētos uz savu mūzikas karjeru, kas atmaksājās 2016. gadā. Kādu vēlu vakaru viņš atgriezās mājās no bāra un augšupielādēja dziesmu, ko viņš sarakstīja tajā pašā dienā vien dažu stundu laikā - “Go Fuck Yourself”, smeldzīgu hitu, jutekliskas ģitāras izpildījumā. Līdz nākamās dienas rītam dziesma jau bija sasniegusi fanus visā pasaulē un šodien dziesmas straumējumu skaits Spotify ir pārsniedzis vairāk nekā 650 miljonus. Tas nav vienīgais Two Feet meistardarbs un šodien tam ir pievienojušies arī tādi hiti kā “I Feel Like I'm Drowning”, “Love Is a Bitch”, “Quick Musical Doodles” un daudzi citi. Two Feet jaunākais singls “Fling to Pieces” pie klausītājiem nonāks jau martā. 

Two Feet savā mūzikā apvieno elektronisko mūziku, R&B, ģitāras spēles un stingru, slīdošu basu, savukārt viņa raupjā balss pievieno šarmantu skanējumu, kas viņu atšķir no citiem māksliniekiem. Tā ir mazliet tumša skaņa — noskaņojums, kas atbilst Two Feet dzīves pārdomām un pārdzīvojumiem. Two Feet ir bijis ļoti konsekvents, paplašinot savu skanējumu, kas aizsākās ar debijas albumu “Pink” (2020), “Max Maco Is Dead Right?” (2021) un “Shape & Form” (2022). Nav šaubu, ka jaunāko albumu varēsim sagaidīt pavisam drīz. Vasaras gaidītākais koncerts 3. jūlijā koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā no 23. februāra plkst. 10.00.

Дополнительная информация: http://www.twofeetmusic.com

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Two Feet Ср 03.07.2024 20:00 Palladium Rīga 45.00 - 99.00
Мероприятие Two Feet
Дата / Время Ср 03.07.2024 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 45.00 - 99.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет
​​​​​​Входные билеты на мероприятие представлены в различных ценовых категориях. Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 
Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

В стоимость билета VIP БАЛКОН включено стоячее место на отдельной зоне балкона.

Программа мероприятия:
19:00 вход для публики
20:00 начало концертной программы


Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Рег. №: 40103422688
Мероприятие Two Feet
Дата / Время Ср 03.07.2024 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 45.00 - 99.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour ПопулярноеПопулярноеBryan Adams: So Happy It Hurts Tour Arēna Rīga
Купить билет The HU The HU Palladium Rīga
Купить билет Brit Floyd Brit Floyd Palladium Rīga
Купить билет Bambie Thug Bambie Thug Palladium Rīga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить