logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour

Пн 08.07.2024 20:00
Arēna Rīga

BRYAN ADAMS ŠOVASAR UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

Viens no visu laiku izcilākajiem dzīvās rokmūzikas izpildītājiem Bryan Adams šovasar, 8. jūlijā, uzstāsies Arēnā Rīga koncertturnejas “So Happy It Hurts” ietvaros. Biļetes par zemāku cenu tirdzniecībā no 26. janvāra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 24. janvāra plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem. 

Mākslinieka vērienīgā turneja jau sākusies ASV un turpināsies tālāk Eiropā, kur gaidāms pieturpunkts arī pie mums. Tūre nosaukta pēc Bryan Adams piecpadsmitā studijas albuma “So Happy It Hurts”, kas tika nominēts Grammy balvai. Albumu pandēmijas laikā pilnībā izveidojis Bryan Adams un tajā ir iekļautas 12 dziesmas, kuras viņš ierakstījis, spēlējot dažādus instrumentus.
Bryan Adams unikālās uzstāšanās ir padarījušas viņu par vienu no labākajiem mūsdienu rokmūzikas māksliniekiem. Viņa balss un izpildījuma neticamā dinamika, mijiedarbība ar faniem, enerģija un ārkārtīgi aizraujošā skatuves klātbūtne – visi, kas redzējuši Bryan Adams koncertus vēl ilgi runā par viņa uzstāšanos un piedzīvotajām sajūtām. Bryan Adams turpina piedāvāt augstākā līmeņa mūziku un koncertus jau vairāk nekā 40 gadus. 
 
Bryan Adams ir strādājis ar visām iedomājamām pasaules ikonām, sākot no Barbra Streisand, Bonnie Raitt, Rod Stewart, Sting, Tina Turner un beidzot ar tādām mūsdienu popzvaigznēm kā Ed Sheeran un Taylor Swift. Kopš slavas gūšanas 80. gados viņš ir izveidojis izcilu mūzikas katalogu, kuru dzirdēsim arī koncertā pie mums - “(Everything I Do) I Do It For You”, “Can’t Stop This Thing We Started”, “Summer of ’69” un “Heaven” līdz “Cuts Like A Knife”, “Have You Ever Really Loved A Woman” un “Shine A Light”. 
 
Sensacionāls mākslinieks ar ilgu un bagātīgu karjeru, neskaitāmiem albumiem un platīna ierakstiem, un vairāk nekā 100 miljoniem pārdotu singlu. Viņa ilgā karjera ir devusi viņam arī neskaitāmas balvas un nozīmīgus apbalvojumus. Viņa ceļš un muzikālās izvēles skaidri parāda, ka viņa muzikālajam ceļojumam nav robežu. Koncerts, kuru atcerēsities vēl ilgi, maģisks vakars ar autentisku roka mirdzumu, kuru nedrīkst palaist garām - 8. jūlijs, Arēna Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā no 26. janvāra plkst. 10.00.

Дополнительная информация: http://www.bryanadams.com

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Пн 08.07.2024 20:00 Arēna Rīga 51.50 - 101.50
Мероприятие Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour
Дата / Время Пн 08.07.2024 20:00
Место проведения Arēna Rīga
Цена 51.50 - 101.50
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет
* Ко всем билетам на мероприятия, проходящим в Арене Рига, прибавляется плата за услугу 2,50 EUR за каждий билет.
 
​​​​​​Входные билеты (Сектор 001) на мероприятие представлены в различных ценовых категориях. Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

Программа мероприятия:
18:00
вход для публики
20:00 начало концертной программы

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 
Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

Приобретая билеты на концерт, предполагается, что посетитель ознакомился и обязуется соблюдать правила посещения концерта, а также нормативные акты Латвийской Республики. 


Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Рег. №: 40103422688
Мероприятие Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour
Дата / Время Пн 08.07.2024 20:00
Место проведения Arēna Rīga
Цена 51.50 - 101.50
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Two Feet ПопулярноеПопулярноеTwo Feet Palladium Rīga
Купить билет The HU The HU Palladium Rīga
Купить билет Brit Floyd Brit Floyd Palladium Rīga
Купить билет Bambie Thug Bambie Thug Palladium Rīga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить