logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uz World Jazz Festival būs jaunas dekorācijas!

No 26. līdz 28. jūlijam Rīgā notiks piektais jubilejas World Jazz Festival! Šogad galvenie hedlaineri būs tādas leģendas, kā franču komponists un pianists Mišels Legrāns, pasaules labāka saksofoniste Kendija Dalfere, vokāliste Anna Marija Jopeka un britu soul dziedātājs Tonijs Momrels, kā arī viens no festivāla dibinātājiem Igors Butmans. Organizātori stāsta, kā šogad festivāls būs pilns ar pārsteigumiem.
 
Uz jubilejas festivālu rīkotāji izdomāja uztaisīt īstu trīs dienu svētku šovu un pilnīgi pārtaisīt koncertzāļu skatuves, izmantojot ekskluzīvas dekorācijas. Viss tas ir domāts, lai katrs no viesiem zālē varētu pilnīgi iedziļinātos "World Jazz Festival" pasaulē.
 
Līdz šim katru gadu festivāls norisinājās Arēnā Rīgā, bet šogad festivāla jubilejas dēļ viss tiek pārcelts uz Kongresu Nama telpām uz divām dienām. Tas nozīme, kā Kongresu Nama skatuve pilnīgi būs pārtaisīta ar jaunām "World Jazz Festival" dekorācijām.
 
Biļetes uz jubilejas World Jazz Festival ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā mājaslapā www.worldjazzfest.com.