logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

TRIPURA - Dievišķā sievišķība

13.jūnijā plkst.19.00, Mazajā Rīgas teātrī, ar monoizrādi " TRIPURA - Dievišķā sievišķība" savas Eiropas tūres laikā viesosies indiešu dejotāja Baladevi Čandrašekara.  Izrādes pamatā ir garīgie slāņi, kas veidoti, izmantojot seno Vēdu tekstus. Dievietes tituls "Tripura" tiek attiecināts uz dievietes augstāko varu, kas tiek godināta kā "Atman" jeb "Augstākais ES". Izrādes beigās Čandrašekara nonāks pie vīzijas, ka Tripura ir dievišķā puķe, kas smaržas vietā izplata zināšanas, un cilvēki, kuri cīnās rutīnas okeānā pie viņas kājām, ir kā bites pievilināti pie šī zieda tā nektāra dēļ.

Filozofiskās idejas tiks nodotas auditorijai caur tradicionālo Dienvidindijas karnatisko mūziku, dejas tēlu komunikāciju, klasiskās indiešu dejas soļiem un mākslinieces meistarību. Dejotāja Rīgā viesosies savas Eiropas tūres laikā.