Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

TOMMY CASH KONCERTU VAR APMEKLĒT CILVĒKI NO 16 GADU VECUMA

Sestdien, 21.decembrī, Palladium uzstāsies skandalozais reperis Tommy Cash.
 
Koncertu bez pieaugušo pavadības varēs apmeklēt personas no 16 gadu vecuma. Jaunieši, kuri ir 15 gadus veci vai jaunāki, uz koncertu var doties pieaugušā vai drauga/draudzenes/radinieka pavadībā, kas ir vecāki par 18 gadiem. Kā arī būs nepieciešama rakstiska piekrišana no vecākiem/aizbildņiem. Gan bērnam, gan pavadonim ir jābūt līdzi dokumentiem.

Par pasākumu un mūziķi:
 
Rīgā Tomijs prezentēs albumu «¥€$» un izpildīs jaunas dziesmas. Tur būs viss – no etnomotīviem ar hardbass līdz hip-hopam Danny Brown stilistikā. Pēdējā gada laikā Tommy Cash ir uzstājies ar savu šovu Londonā, Parīzē, Berlīnē, Budapeštā, Varšavā un Krievijā. Šie koncerti tika izpārdoti. Rīgā jūs gaida pārsteidzošs šovs ar spožiem vizuālajiem un audio efektiem. 
 
Tomiju salīdzina ar Die Antwoord un Little Big, viņa klipus nerāda bērniem, viņa stils šokē. Jūs noteikti zināt viņa hitu Little Molly (10 millionu skatījumu Youtube), WINALOTO (7 millioni), duetā ar Little Big — Give me your money (55 millioni).