Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

TIKAI DIVAS IZRĀDES LATVIJĀ!

04. maijā Rīgā un 05. maijā Liepājā notiks tikai divas Maskavas Neatkarīgā teātra izrādes „BET RĪTAUSMAS ŠEIT KLUSAS”, kas tapušas pēc Borisa Vasiljeva 1969. gadā sarakstītā romāna  „Bet rītausmas šeit klusas”. gadā. Šis mākslas darbs ir kļuva par vienu no pirmajiem mākslas darbiem pēckara vēsturē, kurā tika nospēlēta ne tikai bezgalīga drošsirdība un varonība, bet arī parastas cilvēciskas jūtas un emocijas briesmīgajā kara laikā.  Borisa Vasiljeva romāns, iespējams ir visatzītākais un vismīļākais mākslas darbs par kara laikiem, bet uzņemtā Staņislava Rostocka filma ar tādu pašu nosaukumu pulcē pie ekrāniem visu vecumu skatītājus līdz šim. 
 
Reti ir iespējams noskatīties izrādi, kura ir nospēlēta ar tādu emocionalitāti, dziļu sirsnību  un patiesumu. „Bet rītausmas šeit klusas” ir visvairāk sirdi aizgrābjoša izrāde, kura aizkustina no pirmā mirkļa un neatlaiž līdz pēdējam brīdim. 
 
Tikai 2 izrādes Latvijā - 04. maijā Rīga un 05. maijā Liepājā! 
 
Nepalaidiet garām savu iespēju, iegādājieties biļetes jau šodien!  
 
Lomās: Sergejs Pozdņakovs, Miroslava Voitenko, Olena Garmaša, Inna Roščina, Taisija Ribalka un citi aktieri
 
Biļešu cena no 5 līdz 30 Eur