Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Tikai 3 dienas MGZAVREBI koncerta biļetēm atlaide 20%!

Ar viennīgo koncertu Baltijas valstīs leģendārās Gruzijas grupas MGZAVREBI koncerts Rīgā, 30/05/2018 VEF kultūras pilī.

Mgzavrebi ir atzīta grupa Gruzijā, Krievijā un citās KF valstīs, tomēr līdz šim vēl nekoncertējusi Latvijas galvaspilsētā - Rīgā.
Koncerts tiek plānots jaunajā atrestaurētajā kultūras pilī - VEF, kuru 2017 gada oktobrī atklāja pilsētas mērs.

Grupa ir tīrradņi - gruzīnu nacionālās mūzikas, mūsdienu aranžijas un harizmātiski orģināla skatuves snieguma simbioze. Krievijā grupa pazīstama no sadarbības ar Grigoriju Griškovecu, kurā lielu nozīmi ieņem dzejas saturiskums un tā mijiedarbība ar mūziku.

Grupas dibināšanas gads ir 2006-ais, par tā dibinātāju kļuvis Gigi Dedalamazivšili un sākotnēji sastāvēja no trīm mūziķiem. Tagad ansamblis koncertē patstavīgā kollektivā no 7 cilvēkiem.
Harmonika, flauta, perkusija – dzīva instrumentāla skaņa nevienu klausitāju neatstās vienaldzīgu!