Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Svarīga informācija pasākuma Ed Sheeran. European Tour 2019 apmeklētājiem!Jau pēc nepilna mēneša, 12.jūlijā, visi ceļi vedīs uz Lucavsalu, kur uzstāsies, iespējams, šobrīd populārākais dziedātājs pasaulē - Eds Šīrans.

Tuvojoties koncertam, aicinām pievērst uzmanību pasākuma biļešu lietošanai, lai veiksmīgi iekļūtu pasākumā:
  • Nepublicē biļeti internetā, nepārsūti nezināmiem adresātiem,
  • Nepērc biļeti no rokas, brīvā tīrdzniecībā tās vēl ir pieejamas,
  • Ņem vērā, ka pasākumu apmeklēs vairāki desmiti tūkstoši apmeklētāju, līdz ar to internets var būt lēns, saglabā biļetes walletā, savā telefonā vai izdrukā, lai nekavētu rindu pie ieejas,
  • Pārliecinies vai uz biļetes norādītais vārds un uzvārds atbilst personu apliecinošajam dokumentam,
  • Ja konstatē nepieciešamību veikt izmaiņas biļetes informācijā, sazinies ar SIA Biļešu Serviss, rakstot uz epasta adresi info@bilesuserviss.lv   līdz 5. jūlijam,
  • Ieplāno laicīgu ierašanos uz pasākumu,
  • Seko līdzi aktuālajai informācijai par pasākuma apmeklējumu www.bilesuserviss.lv  un SIA Biļešu Serviss facebook lapā.
Rīkotāji iesaka doties uz koncertu Rīgā ar īpašajiem fanu autobusiem no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas lielākajām pilsētām. Autobusu stāvvietas galapunktā atradīsies ievērojami tuvāk pasākuma teritorijai nekā vietas, kur pilsētā drīkstēs novietot vieglās automašīnas. Koncerta norises vietā, Lucavsalā, un tās tiešā tuvumā autostāvvietu nebūs. Kā arī saistībā ar blakus esošā Salu tilta remontdarbiem, auto satiksme virzienā no pilsētas centra uz norises vietu un atpakaļ būs ierobežota.