Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Soulmūzikas dīvu Emeli Sandé iesildīs Katrīna Gupalo

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Soulmūzikas dīvu Emeli Sandé iesildīs Katrīna Gupalo

Jau 10.jūlijā koncertzālē “Palladium” uzstāsies britu dziedātāja Emēlija Sandē, ar savu fantastisko balsi un saviļņojošo priekšnesumu viņa ir viena no visspilgtākajām mūsdienu soulmūzikas un R&B zvaigznēm, kuras katrs koncerts ir īpašs notikums. Uz skatuves pirms Emēlijas Sandē uzstāšanās kāps viena no neparastākajām pašmāju māksliniecēm -  Katrīna Gupalo.

Gupalo ir spēcīga un jutekliska balss tembra īpašniece, komponiste, kura savu mūziku raksta ekspresionisma stilistikā, virtuoza pianiste, mūzikas izrāžu veidotāja, producente un aktrise. Studējusi Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā (ASV) un Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā (UK), guvusi atzinību dažādos starptautiskos konkursos, t.sk. Parīzē, Londonā, Maskavā un ASV.

Katrīna ir arī koncertaģentūras “Aira Laiviņa Artists” dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja. Idejas un režijas autore izrādēs “100 gadi ar Piafu” (2015) un “Pēc Pusnakts / After Midnight” (2016), kas guvusi augstu britu kritikas novērtējumu Londonas “Camden Fringe” festivālā un izrādīta vairāk nekā 20 koncertzālēs Latvijā.

2018. gada februārī Katrīna Gupalo ar dziesmu “Intoxicating Caramel” piedalījās LTV autoru un izpildītāju konkursā “Supernova”, bet aprīlī klajā nāca Katrīnas debijas albums “Gentle & Done”- ekspresionisma stilistikā ieturētās 11 dziesmas  par mīlestības apsēstības dažādajām izpausmēm, kuras koncertos mūziķe izpilda kopā ar savu grupu "Katrīna Gupalo and the Black Birds". Savukārt 2018. gada maijā Katrīna devās savā pirmajā ASV koncerttūrē.

Video:
"Orange Sun": https://www.youtube.com/watch?v=q0YZEpG2tdE
"Too Much Sunshine": https://www.youtube.com/watch?v=z8FRWMYB4JQ
" Intoxicating Caramel": https://www.youtube.com/watch?v=hJWm8CmoEMw

Biļetes uz Emēlijas Sandē koncertu vēl ir pieejamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv