Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Sāra Braitmena izziņo īpašos Ziemassvētku koncerta viesusSāra Braitmena ir priecīga paziņot, ka Karaliskajā Ziemassvētku galā koncertā bez grupas “Gregorian” viņai pievienosies vēl trīs īpaši viesi – operdziedoņi Mario Frangulis, Fernando Varela  un Narciss Janevs.

 
Atgādinām, ka Karaliskais Ziemassvētku galā koncerts notiks 1.decembrī Arēnā Rīga. Vakara programma sastādīta tā, lai ietvertu sevī gan klasiskās Ziemassvētku dziesmas, gan mākslinieku pazīstamākos hitus, ko viņi izpildīs gan solopartijās, gan duetos. Muzikālo pavadījumu nodrošinās pirmklasīgs simfoniskais orķestris.
 
Mario Frangulis (Mario Frangoulis) https://www.youtube.com/watch?v=XF5QVKz0UEc
ir grieķu tenors, kurš 1991.gadā karjeru sācis, pateicoties Endrū Loida Vēbera uzaicinājumam Raula lomai  “Operas spoks” uzvedumam Londonas Viņas Majestātes teātrī. Pēc papildu vokālās izglītošanās Ņujorkā, viņa karjera daudzpusīgi attīstījusies. M.Frangulis iejuties virknē lomu uz dažādu opernamu skatuvēm, tāpat uzstājies kopā ar citiem solistiem, piemēram Sāru Braitmenu, Hosē Karerasu, Plasido Domingo un protams viens pats. Viņa kontā ir virkne atzītu ierakstu.
 
Fernando Varela (Fernando Varela) https://www.youtube.com/watch?v=89vLwaaNU_c
ir amerikāņu klasiskās un populārās operas tenors. Attīstījis savu karjeru vairākos virzienos gan kā solomākslinieks, gan viens no trio “Forte Tenors”, gan sadarbojoties ar citiem māksliniekiem, piemēram, slaveno komponistu, mūziķi un producentu Deividu Fosteru, uzstājoties vairākās viņa koncertturnejās. Zīmīgi, ka D.Fosters ir arī pasaulslavenā Andreas Bočelli producents.
 
Narciss Janevs (Narcis Ianău) https://www.youtube.com/watch?v=aBPYSOiuldc
ir rumāņu kontrtenors, kurš pirmo atpazīstamību iemantoja 2010.gadā, iegūstot 2.vietu talantu šovā “Romania’s Got A Talent”. Novērtējot puiša talantu, 2013.gadā grupas “Gregorian” producenti uzaicināja viņu sadarboties. Un tā Narciss Janevs piedalījies grupas koncertturnejās, kā arī ar viņa dalību ierakstīti vairāki “Gregorian” albumi. Kopš 2015.gada viņš uzstājas uz Rumānijas Nacionālās operas skatuves.
 
Turpinās biļešu pārdošana visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv