logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Sāks tirgot 2016./2017. gada sezonas abonementus


Pirmdien 8. augustā ir uzsākta DINAMO RĪGA 2016./2017. gada sezonas abonementu tirdzniecība, un līdz 31. augustam iepriekšējās sezonas abonementus būs iespējams atjaunot par īpašu cenu.
 
2016./2017. gada KHL 9. sezonas regulārā čempionātā kalendārā ir plānotas DINAMO RĪGA 30 mājas spēles. Ņemot vērā ARĒNAS RĪGA noslogotību, tuvākajā laika tiks veiktas DINAMO RĪGA mājas spēļu datumu un spēļu norises vietas izmaiņas. Par šīm izmaiņām informēsim Jūs papildus.
 
Abonementu cena ir noteikta DINAMO RĪGA 27 mājas spēlēm ARĒNĀ RĪGA.
 
Šajā sezonā tiks piedāvātas vietas arī arēnas “Kluba” zonā. Ieguvums, atjaunojot iepriekšējās sezonas abonementus līdz 31. augustam (izņemot „Platīns” un „Platīns 1+1”), salīdzinot ar biļešu iegādi uz atsevišķām spēlēm, būs 35%. Iegādājoties jaunu abonementu, ieguvums būs 25%.
 
Atjaunojot vai iegādājoties jaunās sezonas abonementu, LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSA 2016 turnīra spēles būs iespējams apmeklēt bez maksas – uzrādot sezonas abonementa biļeti pie A ieejas arēnā “Rīga”.
                                                                                                                            
Arī šogad, tāpat kā iepriekšējā sezonā, sadarbībā ar SIA BIĻEŠU SERVISS, ir izstrādāts ērts tehniskais risinājums, kas ļauj abonementus   iegādāties  tikai internetā. Abonementu īpašniekam tiks piešķirts individuāls  profils vai dota iespēja izmantot esošo profilu www.bilesuserviss.lv, ja tāds ir. Abonementa profilā būs iespējams ērtāk darboties ar spēļu biļetēm  ikdienā  - līdzīgi kā iepriekšējās sezonās, abonementa īpašnieks saņems plastikāta karti visu 30 spēļu apmeklēšanai, taču gadījumos, kad spēles nav iespējams apmeklēt personīgi, konkrētās spēles biļeti varēs izmantot pēc saviem ieskatiem, to  izdrukājot vai  elektroniski pārsūtot. Iepriekšējās sezonas abonementu īpašnieki tos vēl varēs atjaunot līdz š.g. 31. augustam,  pieslēdzoties www.bilesuserviss.lv sistēmai.

9. sezonas biļešu un abonementu piedāvājums.