logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. aprīlim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Rīgas svētku ietvaros, saņem lielisku iespēju iegādāties biļetes uz lielisko vokālu BLUE koncertu ar 40% atlaidi.

Latvijā ieradīsies lielisku vokālu īpašnieki, sieviešu mīluļi grupa BLUE. Esam noskaidrojuši, ar ko viņi nodarbojas koncertos un kādēļ tos vajadzētu kaut reizi redzēt. 

Tātad – 5 iemesli doties uz koncertu: 

1. Paklausīties lielisku dzīvo izpildījumu. Runā, ka mākslinieku raksturo spēja kvalitatīvi uzstāties dzīvajā izpildījumā, jo tieši koncerta atmosfēra palīdz klausītājam izjust izpildītāju par visiem 100 procentiem. Puiši no grupas BLUE jau sākotnēji pieteica sevi kā profesionālus māksliniekus, un viņu meistarība ar katru gadu kļūst arvien izteiktāka un filigrānāka. Īpašas uzstāšanās laikā ir dejas zālē kopā ar skatītājiem – mūziķi cenšas uzlabot katra klātesošā omu. 

2. Dzirdēt vispatīkamāko un vislabāk atmiņā paliekošo dziesmu. Blue ir britu puišu grupa, kuru 2000.gadā izveidojuši Dankans Džeimss, Lī Raiens, Saimons Vebs un Entonijs Kosta. Izskatīgie solisti uzreiz iekaroja miljoniem meiteņu siržu. Viņu albumi izdoti vairāk kā 15 miljonu eksemplāru tirāžā. Pasaules slavu grupai atnesa duets ar Eltonu Džonu, ar ko kopā viņi izpildīja hitu Sorry Seems To Be The Hardest Word, un mēs ļoti gaidām tās izpildījumu Jūrmalā. Tāpat mūziķiem savulaik izdevies strādāt arī ar tādiem slaveniem dziedātājiem kā Stīvijs Vonders un Endžija Stona. 

3. No sirds pasmieties. Jaukie puiši tik ļoti sirsnīgi un atklāti komunicē ar saviem mūziķiem un skatītājiem, ka jutīsieties laimīgi un gluži kā bērnībā smaidīsiet un smiesieties vienkārši tāpat. Pieaugušā vecumā tas ir patiesi vērtīgi – mēs visi esam kļuvuši pārāk nopietni. 

4. Iepazīties ar interesantiem cilvēkiem. Šis punkts būs īpaši interesants vīriešiem, kas vēlas iepazīties. Uz BLUE koncertu droši var ņemt līdzi vientuļu draugu un kopā doties iepazīties ar simpātiskām un daudzpusīgām meitenēm. Tik brīnišķīgu daiļā dzimuma loku kā Jūrmalā neatradīsiet nekur citur. 

5. Novērtēt pasākuma organizēšanas kvalitāti. Jamīlat kvalitatīvi izplānotas ballītes un koncertus, tad BLUE koncerts jums noteikti patiks. BLUE atzīta par desmitgades labāko grupu Lielbritānijā. Uz šī veiksmes viļņa mūziķi devušies savā Eiropas turnejā. Skatītāji dzirdēs topu virsotnēs nokļuvušās dziesmas Hurt Lovers, I Can, Without You un You Break My Heart, un, protams, puiši neatstās sava talanta piekritējus bez miljonu mīlētajām kompozīcijām Sorry Seems To Be The Hardest Word, All Rise, Fly By, Guilty, One Love un daudziem citiem hitiem.