logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā uzstāsies grupa Boombox

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Rīgā uzstāsies grupa Boombox

16. novembrī Rīgas naktsklubā „Studio 69” uzstāsies Ukrainas skatuves izcilnieki — fanka, hiphopa un roka grupa  “BoomBox”. 
„BoomBox” izveidota Kijevā 2004. gadā pēc toreizējā „Grafit” ģitārista Andreja Hlivņuka un „Tartak” ģitārista Andrejs Samoilo iniciatīvas. Dziesmas skan galvenokārt ukrainiski, taču repertuārā parādās arī krievu un angļu valoda. 

Grupas pirmais albums tika izdots 2005. gadā un vienā acumirklī atnesa puišiem slavu. BoomBox liriskās kompozīcijas skanēja visās Ukrainas radiostacijās. 

2006. gadā nāca klajā otrais disks “Family Бізнес”, tas ieguva zelta albuma statusu (tika izdots 100 tūkstošos eksemplāru). Grupa ierakstīja arī mūziku kinofilmai “ Hotabičs”: tajā skanēja pieci „BoomBox” sacerētie muzikālie fragmenti — četri no albuma „Melomānija” un viens – no “Family Бізнес”. 

2007. gada vasarā grupas kompozīcija „Sargiem” iekļuva visu radiostaciju ēterā ne tikai Ukrainā, bet visā postsovetiskajā telpā. 
 

Turpmākajos gados grupa izdeva 3 skanējuma ziņā visai atšķirīgus albumus. Pārmaiņus ar veco hītu remiksiem tajos var dzirdēt fanka un roka pirmatskaņojumus akustiskā un elektriskā izpildījumā. Albumos iekļautas arī kaverversijas. Dziesmas attiecas gan uz grupas agrīno daiļradi, gan uz „elektrisko periodu”. 

2018. gada rudenī „BoomBox” dosies apjomīgā koncerttūrē pa Poliju un Baltijas valstīm. 16. novembrī grupa uzstāsies Rīgā, kur skanēs gan jaunas kompozīcijas, gan labi pazīstamas dziesmas.