Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā notiks ledus izrāde 'Alise Brīnumzemē'

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā notiks ledus izrāde 'Alise Brīnumzemē'

24. decembrī pl 14:00 Arēnā Rīgā notiks ledus šovs, kas balstās uz Luisa Kerola pasakas "Alise Brīnumzemē", ar “Balss. Bērni – 3” finālisti Jaroslavu Degtjarjovu, Lusinē Gevorkjanu (grupa LOUNA) un komponistu Alekseju Galinski, informē portāls balticevents.info.

Jaunajā ledus izrādē pasaules konkursu uzvarētāji un balvu ieguvēji parādīsies savos tēlos: jaunas, bet ļoti neatkarīgas un zinātkāres Alises tēlā, izveicīga Cepurnieka tēlā, eleganta, bet pastāvīgi pazūdoša Češīras kaķa tēlā, smieklīgos un nepaklausīgos TRA-LA-LA un TRU-LA-LA tēlos, steidzīgā baltā truša tēlā, tējas cienītāja Martas Zaķa tēlā, huligāniskās Sonjas – Peles tēlā, nežēlīgās Sarkanās karalienes tēlā, drausmīgā un briesmīgā Barmoglota tēlā. Kopā ar aktiermākslu, mākslinieki izpildīs trīskāršus lēcienus uz ledus, akrobātiskus elementus, griezienus un ekstremālus atbalstus.

Galvenais izrādes komponists Aleksejs Galinskis: “Es šīs izrādes muzikālo aranžējumu varu izteikt vienā frāzē - bērnības sapnis. Šī ir pasaka, kuru lasīju, kad biju mazs, un tagad mēģinu atskaņot kā pieaugušais. Mūzika ir sacerēta, lai izteiktu ne tikai maģiju, kas notiek ar galveno varoni, bet arī pašas Alises iekšējās izmaiņas.”

Īpaši izrādei “Alise Brīnumzemē uz ledus” krievu rokgrupas Mumiy Troll līderis Iļja Lagutenko ierakstīja Češīras kaķa dziesmu ar raksturīgo nosaukumu “Apēd mani!” vairojot Kerola pasakas fantasmagorijas atmosfēru, kurā varoņi zaudē galvas un no kaķiem paliek tikai smaids.

Izrāde ir balstīta uz liela mēroga video dekorācijām, kas pārceļ skatītāju izrādē, lai ikviens varētu izjust iedomātās Brīnumzemes reālas klātbūtnes efektu. Izrādes ilgums: 1 stunda 40 minūtes, ieskaitot pārtraukumu 20 minūtes. Biļetes uz pasākumu ir pieejamās visās Biļešu Serviss kasēs.